800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGARBI HOTEL CLUB

již rezervován 24 x

Moderní hotel v rušnější části letoviska Playa d’en Bossa s pestrou škálou služeb. Doporučujeme všem klientům, kteří chtějí být v blízkosti nočního života.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel situovaný přímo u pláže uprostřed letoviska Playa d´en Bossa. Do centra hlavního města (4 km) pravidelné spojení linkovým busem, zastávka přímo u hotelu.

Ubytování

298 klimatizovaných pokojů, s koupelnou/WC, telefonem, SAT/TV, minibarem, balkonem s výhledem na moře nebo bazén.

Vybavení

Prostorná vstupní hala s recepcí, klimatizovaná jídelna, 2 bary, 2 bary u bazénu, kavárna, 4 výtahy, TV místnost s obří obrazovkou, prádelna, supermarket, diskotéka, salón s videohrami, bazén pro dospělé, dětský bazén, bazén s vířivkou, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, tenis, stolní tenis, trezor na recepci, rozsáhlý denní i večerní animační program pro dospělé i pro děti – tanec, show, sportovní utkání, zahrada, parkoviště, garáž. Veřejné prostory jsou bezbariérové. Služby za poplatek: trezor, 2 tenisové kurty, 2 squashové kurty, biliár, hrací automaty, na pláži široká nabídka vodních sportů: surfy, kajaky, banán, vodní lyže, lehátka a slunečníky na pláži. Pro děti: dětský bazén, animační programy.

Stravování

Polopenze. Snídaně: bufetové, večeře: bufetové.

Pláž

15 m od písčité pláže.

Náš názor

Moderní hotel v rušnější části letoviska Playa d’en Bossa s pestrou škálou služeb. Doporučujeme všem klientům, kteří chtějí být v blízkosti nočního života.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km

Počasí

Ibiza

24°C Skoro jasno

×