800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SIRENIS CLUB GOLETA & SPA

Hotel vyšší kategorie s kvalitními službami. Ideální poloha na nejdelší pláži ostrova, v blízkosti hlavního města, poskytuje rozsáhlé možnosti sportovních a rekreačních aktivit. Hlavní město Ibiza, proslulé svým pestrým denním i nočním životem, je vzdáleno asi 2 km (pravidelné spojení linkovým autobusem nebo výletními loděmi – zastávka přímo před hotelem)

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel vyšší kategorie s kvalitními službami. Ideální poloha na nejdelší pláži ostrova, v blízkosti hlavního města, poskytuje rozsáhlé možnosti sportovních a rekreačních aktivit.
Hlavní město Ibiza, proslulé svým pestrým denním i nočním životem, je vzdáleno asi 2 km (pravidelné spojení linkovým autobusem nebo výletními loděmi – zastávka přímo před hotelem)

Ubytování

Moderní, prostorné pokoje mají klimatizaci (individuální), koupelnu/WC s vysoušečem vlasů, telefon, TV/sat., minibar, trezor (za poplatek) a balkon nebo terasu. Jednolůžkové pokoje jsou vybaveny obdobně, nemají balkon. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, televizní místnost, restaurace, bar a konferenční sál. Součástí hotelu je velká terasa na slunění s bazénem, dětským brouzdalištěm a barem u bazénu (lehátka u bazénu zdarma). Hostům hotelu Club Goleta je k dispozici sousední sportovně-regenerační zařízení Sirenis Vital Spa.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava

Stolní tenis, biliár, škola potápění (za poplatek). V sousedním objektu Sirenis Vital Spa – 3 tenisové kurty, minifotbal, jacuzzi a fitness centrum zdarma. Sauna a masáže za poplatek. Bohatá nabídka vodních sportů (za poplatek). Zábava: Pravidelné animační programy. Pro děti: Dětské brouzdaliště, dětská postýlka do 2 let zdarma.

Pláž

Hotel leží přímo na dlouhé písečné pláži Playa d’en Bossa.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ibiza

17°C Jasno

×