Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Španělsko | Ibiza | San Antonio

Ses Savines Hotel & Apartments

  Hodnocení

  41 170 hodnocení

  Poloha a popis

  Vybavení

  Po příjezdu do komplexu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. Do jednotivých poschodí je možné pohodlně vyjet výtahem. V hotelu je hotelový sejf a směnárna. Přes WiFi se mohou hosté připojit k internetu. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna, kavárna a bar. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Dále je možné využít službu hlídání dětí a prádelnu.

  Vybavení pokoje

  V pokojích je klimatizace, ventilátor a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Také je zde sejf a minibar. Ke standardnímu vybavení patří lednička. Zařízení pokoje doplňuje telefon a televize. Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně. Koupelny mají sprchový kout a vanu.

  Sport/zábava

  V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v bazénu. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - tenis a minigolf. Komplex nabízí sportovně založeným hostům i mnoho indoorové zábavy, například fitness studio, stolní tenis, kulečník, šipky a squash. V objektu je wellnes zóna, ve které je možné využít spa, saunu a solárium. Pro dospělé je v komplexu připraven zábavní program.

  Stravování

  Lze objednat snídaně a polopenzi.

  Pláž

  Hotel se nachází u pláže.

  Platba

  Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

  Copyright

  GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248