Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Santa Eulalia

PALLADIUM DON CARLOS

  Poloha a popis

  Vybavení

  Prázdninová vesnice pochází z roku 1969. Komplex hostům nabízí celkem 168 pokojů. Po příjezdu do komplexu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde hotelový sejf. Přes WiFi (za poplatek) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Objekt má celou řadu zařízení pro handicapované. V prázdninové vesnici se nachází restaurace, jídelna, kavárna a bar. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Nachází se zde také novinový stánek a TV místnost. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Dále je možné využít lékařskou službu, pokojovou službu a prádelnu. Při vyřizování obchodních záležitostí mohou hosté využít fax.

  Vybavení pokoje

  V pokojích je klimatizace a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná rozkládací pohovka. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Také je zde sejf, minibar a pracovní stůl. Hosté mohou použít ledničku, mini ledničku a varnou konvici/kávovar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize, rádio a WiFi (zdarma). Pro hosty je na pokoji připravena domácí obuv. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. Koupelny mají sprchový kout, vanu a vířivou vanu. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan. V komplexu jsou nekuřácké pokoje.

  Sport/zábava

  V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v bazénu a venkovním bazénu. Na terase s lehátky a slunečníky se mohou hosté opalovat a užívat si dovolenou. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Kdo chce i na dovolené sportovat, ten se může věnovat hře boccia a jízdě na koni. Golf je za poplatek. V nabídce je i mnoho vodních sportů a aktivit, například plachtění a aqua fitness. Za poplatek je pak potápění. Je možné zprostředkovat vodní lyžování. Komplex nabízí celou řadu indoorových sportovních aktivit - fitness studio, stolní tenis, šipky a aerobik, za poplatek je kulečník. Dokonalé uvolnění nabízejí různé relaxační programy, například spa a solárium. Za poplatek mohou hosté využít masáže. Objekt zajišťuje zábavní program pro děti i dospělé.

  Stravování

  V prázdninové vesnici jsou na výběr tyto typy stravování - nocleh se snídaní, polopenze a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Dále je zde možnost speciálních nabídek stravování a drobného občerstvení. Speciální atrakce je tzv. showcooking, při kterém mohou hosté sledovat přípravu jídel. Komplex nabízí nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

  Platba

  Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

  Copyright

  GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248