800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyJanov - Casablanca - Gilbraltar

Janov - Casablanca - Gibraltar.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den

JANOV (ITÁLIE)
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění – loď MSC SPLENDIDA 4*+. Po nalodění (zpravidla po 10.00) lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

BARCELONA (ŠPANĚLSKO)
V katalánské metropoli lze doporučit především výlet po stopách Antonia Gaudího. Není to však zdaleka jediná možnost, jak zde strávit den plný objevů a poznání. Po prohlídce města můžete také shlédnout představení Flamenca (fakultativně).

3. den

PLAVBA NA LODI

4. den

CASABLANCA (MAROKO)
Odedávna důležitý obchodní přístav s rozmanitou směsicí africké, arabské a evropské kultury. V rámci fakultativních výletů lze absolvovat prohlídku města, výlet do jednoho z královských měst Marrákeše, Fésu, či dnešního hlavního města země - Rabatu

5. den

GIBRALTAR (VELKÁ BRITÁNIE)
Britská výspa skrývá několik unikátů: není zde zdroj pitné vody, a tak ji zde získávají hlavně sběrem vody dešťové, žije zde jediná kolonie opic na evropské pevnině, a také zde jedna z hlavních ulic tvoří křižovatku s mezinárodním letištěm. Doporučujeme výlet lanovkou nad pobřežím (fakultativně).

6. den

VALENCIA (ŠPANĚLSKO)
Valencia je známa díky festivalu Fallas a pro své tradiční jidlo paella. Tento pokrm by si neměl nechat ujít žádný návštěvník, stejně jako návštěvu starého města.

7. den

MARSEILLE (FRANCIE)
Atmosféru města nejlépe poznáte při procházce starým přístavem. Můžete se však také vydat do Avignonu nebo po stopách hraběte Monte Christo na ostrov Ile d’If (fakultativně).

8. den

JANOV (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy).

Počasí

Andalusie

27°C Jasno

Barcelona a okolí

24°C Polojasno

Costa Brava

23°C Převážně oblačno

Formentera

25°C Skoro jasno

Ibiza

25°C Skoro jasno

Madrid a okolí

27°C Jasno

Mallorca

28°C Převážně oblačno

Menorca

24°C Bouřky

×