800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKatalánsko a Barcelona autokarem

Costa Brava | Barcelona | Montserrat | Figueras | Blanes / Tossa de Mar / Gerona / Besalú

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1. den: Odjezd z ČR v dopoledních hodinách dle nástupních míst.
2. den: Příjezd a ubytování v hotelu na pobřeží Costa Brava/Costa Maresme, volno s možností koupání, večeře a nocleh.
3. den: Snídaně, celodenní výlet do Barcelony – Barcelona gotická; prohlídka města (mj. Gotická čtvrť, katedrála, přístav), odpoledne volno, možnost návštěvy Pueblo Espaňol (Španělská vesnice) nebo jedinečného mořského akvária, návrat do hotelu a večeře.
4. den: Snídaně, polodenní výlet na nejvýznamnější poutní místo Katalánska – horský klášter Montserrat - prohlídka (katedrála, křížová cesta, Svatá jeskyně), návrat do hotelu, možnost koupání, večeře a nocleh.
5. den: Snídaně, odjezd do městečka Figueras - návštěva muzea Salvadora Dalího, zastávka ve středověkém městečku Castello d´Empúrias, dále Cadaques, přímořské městečko, které si oblíbilo mnoho umělců (Dalí, Picasso, Miró), návrat do hotelu, večeře.
6. den: Snídaně, celodenní výlet do Barcelony – Barcelona modernistická; prohlídka města (mj. katedrála Sagrada Familia, Park Guell), okružní projížďka barcelonskými skvosty rozsáhlého urbanistického komplexu Ensanche, Gaudího domy Casa Batlló a La Pedrera, odpoledne volno (možno využít k prohlídce Picassova muzea či Muzea fotbalového klubu FC Barcelona), návrat do hotelu a večeře.
7. den: Snídaně, volno s možností koupání, v poledne odjezd do střediska Blanes, návštěva nejkrásnější botanické zahrady na Costa Bravě, Jardí Botanic Mar i Mutra se 7000 druhy středozemních a tropických rostlin. Odpoledne odjezd do Tossa de Mar, jednoho z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Costa Brava, kde mj. uvidíte Villa Vieja – opevněnou část Tossy, hradby z 12. a 13.století s obrannými věžemi, kostel Sant Vincenc, Museo Municipal s díly moderního umění. Návrat do hotelu si lze zpříjemnit cestou lodí (fakultativně), večeře a nocleh.
8.den: Snídaně, odjezd do Gerony, historického centra Katalánska, města s jednou z nejzachovalejších středověkých židovských čtvrtí, kouzelnými středověkými hradbami a krásnými románskými kostely (katedrála s věží Karla Velikého, románské kostely San Pere de Galligants a Sant Nicolau, židovská čtvrť, středověké hradby). Pokračování do Besalú, nádherné středověké městečko s románskými kostely Sant Vicenc a Sant Pere, pozůstatek benediktinského kláštera se zachovalou lázní mikve, opevněný most přes řeku Fluviá. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.
9. den:
Snídaně, volno s možností koupání, v odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR.
10. den: Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Počasí

Andalusie

26°C Jasno

Barcelona a okolí

19°C Jasno

Costa Brava

17°C Skoro jasno

Formentera

20°C Skoro jasno

Ibiza

20°C Skoro jasno

Madrid a okolí

20°C Jasno

Mallorca

19°C Polojasno

Menorca

18°C Skoro jasno

×