800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinace Středozemní Plavba + Metropol

8 denní plavba luxusní lodí Barcelona – Villefranche (Monaco/Monte Carlo) - Livorno (Florencie/Pisa) – Civitavecchia (Řím) – Neapol – La Goulette (Tunisko) - Barcelona.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Praha - Gerona (Costa Brava) - Odlet z Prahy, po příletu do Gerony transfer do hotelu.

2. den

Costa Brava - Volný program v pobytovém hotelu, možnost fakultativních výletů.

3. den

Barcelona - nalodění k okružní plavbě - Volný program v pobytovém hotelu, během dne transfer z hotelu na luxusní loď Sovereign, ubytování, pobyt na lodi s All Inclusive, ve večerních hodinách vyplutí směrem k přístavu Villefranche.

4. den

Villefranche (Monaco/Monte Carlo) - Villefranche je krásné francouzské městečko vystavěné ve svahu nad mořem v malebném provensálském stylu. Je to také ideální místo k návštěvě sousedního Monaka/Monte Carla (fakultativní výlet). Ve večerních hodinách vyplutí do italského přístavu Livorno.

5. den

Livorno (Florencie; Pisa) - Příjezd do přístavu Livorno v ranních hodinách. Tento přístav se řadí mezi nejvýznamnější přístavy Středozemního moře. Vystaven byl v 16. století na pobřeží Ligurského moře. Možnost několika fakultativních výletů do Florencie a Pisy. Florencie je nádherně zachovalé středověké město v italském Toskánsku, které je považované za kolébku renesance. Mezi nejvýznamnější stavby tohoto města patří dóm Santa Maria del Fiore s monumentální hlavní kupolí, Starý palác (Palazzo Vecchio) s bohatými uměleckými sbírkami a Starý most přes řeku Arno (Ponte Vecchio). Nejvýznamnější památkou Pisy je starodávná zvonice jejíž stavba byla zahájena ve 12. století. Již během stavby začalo kvůli špatnému podloží docházet k naklánění věže, které pokračuje do dnešní doby. Zvonice patří mezi nejnavštěvovanější místa v Itálii vůbec. Mezi další významné památky města patří katedrála a Baptisterium. Ve večerních hodinách vyplutí do přístavu Civitavecchia.

6. den

Civitavecchia - Příjezd do přístavu Civitavecchia v ranních hodinách. Významné přístavní město Civitavecchia (možnost fakultativního výletu) je předměstím Říma. V rámci fakultativních výletů je také možno navštívit hlavní město Itálie Řím nebo stát Vatikán. Řím je proslulý velkým počtem památek, které můžete během fakultativních výletů poznat. Ve večerních hodinách vyplutí směr Neapol.

7. den

Neapol - Příjezd do Neapole v ranních hodinách. V rámci fakultativních výletů je možné navštívit nejznámější památky tohoto krásného města. Ve večerních hodinách nalodění a plavba do Tuniska.

8. den

La Goulette - V sobotu v poledne příjezd do tohoto afrického přístavu. Z přístavu jsou možné fakultativní výlety do starobylého Kartága nebo muzea Bardo a staré Mediny hlavního města Tunisu. Ve večerních hodinách nalodění.

9. den

Volný den na palubě lodi a zábava během celodenní plavby na moři.

10. den

V ranních hodinách návrat do Barcelony, transfer do hotelu, volný program.

11. den

Volný program v pobytovém hotelu, možnost fakultativních výletů.

12. den

Volný program v pobytovém hotelu, transfer k odletu z Gerony, odlet do Prahy.

Technická specifikace výletní lodi Sovereign

Loď ,kterou provozuje španělské rejdařství Pullmantur Cruises, byla spuštěna na vodu poprvé v roce 1988. Celková tonáž lodi 73,192 tun, délka lodi 268 metrů, šířka 32,3 metrů a ponor 7,6 metrů. Celkem je na lodi 2020 lůžek. Loď má 11 palub určených pro pasažéry. Na lodi se nachází duty free shop, diskotéka, casino, kabaret s večerním programem.

Program All Inclusive na palubě

Na palubě luxusní turistické lodi Sovereign program All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře.

V ceně zájezdů je zahrnuto

Letenka, ubytování (7 nocí na lodi a 4 noci ve vybraném hotelu), stravování dle nabídky, popsaný program s výjimkou fakultativních výletů na pevnině.

V ceně zájezdu není zahrnuto

Letištní a bezpečnostní taxa včetně pozemních služeb 1.990 Kč/osoba, doporučený příplatek za cestovní pojištění ve výši 40 Kč/dospělá osoba/den a 20 Kč/dítě/den (podrobnosti o pojištění najdete na úvodních stranách katalogu) palivový příplatek dle aktuální situace, fakultativní služby včetně výletů z lodi na pevninu, přístavní taxy 4.990 Kč/osoba a servisní poplatek na palubě 65 EUR/osoba (splatný v hotovosti při nástupu na loď).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Andalusie

30°C Jasno

Barcelona a okolí

23°C Převážně oblačno

Costa Brava

19°C Jasno

Formentera

23°C Jasno

Ibiza

23°C Jasno

Madrid a okolí

28°C Jasno

Mallorca

24°C Skoro jasno

Menorca

22°C Skoro jasno

×