800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinace Středozemní Plavba + Sant Jordi

8 denní plavba luxusní lodí Barcelona - Villefranche (Monaco/Monte Carlo) - Livorno (Florencie/Pisa) - Civitavecchia (Řím) - Neapol - La Goulette (Tunisko) - Barcelona

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Praha - Gerona (Costa Brava) - Odlet z Prahy; po příletu do Gerony transfer do hotelu.

2. den

Costa Brava - Volný program v pobytovém hotelu; možnost fakultativních výletů.

3. den

Barcelona - nalodění k okružní plavbě - Volný program v pobytovém hotelu; během dne transfer z hotelu na luxusní loď Sovereign; ubytování; pobyt na lodi s All Inclusive; ve večerních hodinách vyplutí směrem k přístavu Villefranche.

4. den

Villefranche (Monaco/Monte Carlo) - Villefranche je krásné francouzské městečko vystavěné ve svahu nad mořem v malebném provensálském stylu. Je to také ideální místo k návštěvě sousedního Monaka/Monte Carla (fakultativní výlet). Ve večerních hodinách vyplutí do italského přístavu Livorno.

5. den

Livorno (Florencie; Pisa) - Příjezd do přístavu Livorno v ranních hodinách. Tento přístav se řadí mezi nejvýznamnější přístavy Středozemního moře. Vystaven byl v 16. století na pobřeží Ligurského moře. Možnost několika fakultativních výletů do Florencie a Pisy. Florencie je nádherně zachovalé středověké město v italském Toskánsku; které je považované za kolébku renesance. Mezi nejvýznamnější stavby tohoto města patří dóm Santa Maria del Fiore s monumentální hlavní kupolí; Starý palác (Palazzo Vecchio) s bohatými uměleckými sbírkami a Starý most přes řeku Arno (Ponte Vecchio). Nejvýznamnější památkou Pisy je starodávná zvonice jejíž stavba byla zahájena ve 12. století. Již během stavby začalo kvůli špatnému podloží docházet k naklánění věže; které pokračuje do dnešní doby. Zvonice patří mezi nejnavštěvovanější místa v Itálii vůbec. Mezi další významné památky města patří katedrála a Baptisterium. Ve večerních hodinách vyplutí do přístavu Civitavecchia.

6. den

Civitavecchia - Příjezd do přístavu Civitavecchia v ranních hodinách. Významné přístavní město Civitavecchia (možnost fakultativního výletu) je předměstím Říma. V rámci fakultativních výletů je také možno navštívit hlavní město Itálie Řím nebo stát Vatikán. Řím je proslulý velkým počtem památek; které můžete během fakultativních výletů poznat. Ve večerních hodinách vyplutí směr Neapol.

7. den

Neapol - Příjezd do Neapole v ranních hodinách. V rámci fakultativních výletů je možné navštívit nejznámější památky tohoto krásného města. Ve večerních hodinách nalodění a plavba do Tuniska.

8. den

La Goulette - V sobotu v poledne příjezd do tohoto afrického přístavu. Z přístavu jsou možné fakultativní výlety do starobylého Kartága nebo muzea Bardo a staré Mediny hlavního města Tunisu. Ve večerních hodinách nalodění.

9. den

Volný den na palubě lodi a zábava během celodenní plavby na moři.

10. den

V ranních hodinách návrat do Barcelony; transfer do hotelu; volný program.

11. den

Volný program v pobytovém hotelu; možnost fakultativních výletů.

12. den

Volný program v pobytovém hotelu; transfer k odletu z Gerony; odlet do Prahy.

Technická specifikace výletní lodi Sovereign

Loď ;kterou provozuje španělské rejdařství Pullmantur Cruises; byla spuštěna na vodu poprvé v roce 1988. Celková tonáž lodi 73;192 tun; délka lodi 268 metrů; šířka 32;3 metrů a ponor 7;6 metrů. Celkem je na lodi 2020 lůžek. Loď má 11 palub určených pro pasažéry. Na lodi se nachází duty free shop; diskotéka; casino; kabaret s večerním programem.

Program All Inclusive na palubě

Na palubě luxusní turistické lodi Sovereign program All Inclusive zahrnuje: snídaně; obědy a večeře.

V ceně zájezdů je zahrnuto

Letenka; ubytování (7 nocí na lodi a 4 noci ve vybraném hotelu); stravování dle nabídky; popsaný program s výjimkou fakultativních výletů na pevnině.

V ceně zájezdu není zahrnuto

Letištní a bezpečnostní taxa včetně pozemních služeb 1.990 Kč/osoba; doporučený příplatek za cestovní pojištění ve výši 40 Kč/dospělá osoba/den a 20 Kč/dítě/den (podrobnosti o pojištění najdete na úvodních stranách katalogu) palivový příplatek dle aktuální situace, fakultativní služby včetně výletů z lodi na pevninu; přístavní taxy 4.990 Kč/osoba a servisní poplatek na palubě 65 EUR/osoba (splatný v hotovosti při nástupu na loď).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Andalusie

24°C Jasno

Barcelona a okolí

23°C Skoro jasno

Costa Brava

22°C Skoro jasno

Formentera

24°C Polojasno

Ibiza

24°C Polojasno

Madrid a okolí

17°C Jasno

Mallorca

25°C Polojasno

Menorca

23°C Polojasno

×