800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKrálovské Španělsko - letecky

8-denní zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Španělska. Transfer do hotelu. Večeře. Nocleh.

2. den

Snídaně. Dopoledne prohlídka katalánské metropole Barcelony. Návštěva ještě nedokončeného chrámu Sagrada Familia - symbolu Barcelony a nejznámějšího díla Antoni Gaudího. V parku Güell se nachází muzeum Gaudího a spousta zajímavostí, například kamenné lavičky zdobené barevnými keramickými střepy. Další díla tohoto slavného architekta naleznete v centru města – Casa Mila, Casa Batlló. Peší procházka gotickou čtvrtí, kterou tvoří soubor staveb ohraničený římskými hradbami s dominující gotickou katedrálou svaté Eulálie. Volná procházka po bulváru Las Ramblas, který je nejživějším místem města. Tato pestrá a živá ulice se táhne od Plaça Catalunya až k přístavu s dominantou památníku Kryštofa Kolumba. Individuálně prohlídka Picassova muzea, Námořního muzea nebo jednoho z největších mořských akvárií s 22 obřími akvárii. Odjezd na ubytování. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Dopoledne průjezd nejznámější vinařskou oblastí Španělska - Rioja, zastávka u vinného zámku, degustace místních vín. Návštěva města Burgos - bývalé hlavní město Kastilie, rodiště španělského národního hrdiny El Cida. Historické centrum, návštěva jedné z největších katedrál Španělska, městská brána Arco de Santa Maria. Ubytování. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Návštěva historického centra města Salamanca s jednou z nejstarších univerzit Evropy, jedno z nejkrásnějších náměstí Španělska Plaza Mayor, Patio de Las Escuelas, nová a stará katedrála. Návštěva města Ávila s mohutným středověkým opevněním patřící k nejdochovalejším v celé Evropě, prohlídka centra města, katedrála. Ubytování. Večeře. Nocleh.

5. den

Snídaně. Návštěva města Segovia – město na skále nad soutokem řek Eresma a Clamores, římský akvadukt, Alcazar, staré město s katedrálou. Monumentální zámek a královský pantheon El Escorial. Zastávka u Památníku mrtvých obou stran v Španělské občanské válce Santa Cruz v údolí Valle de los Caídos Ubytování v Madridu. Večeře. Nocleh.

6. den

Snídaně. Prohlídka jednoho z nejkrásnějších měst světa Toleda – katedrála, kostel sv. Tomáše s obrazy El Greca, synagoga. Odpoledne návštěva Madridu – královský palác, katedrála, radnice, Plaza Mayor, Puerta del Sol, muzeum Prado. Večeře. Nocleh.

7. den

Snídaně. Přejezd na pobřeží Costa Brava. Návštěva Zaragozy, katedrála, bazilika Nuestra Seňora del Pilar, městská tržnice, palác Aljafería. Ubytování. Večeře. Nocleh.

8. den

Snídaně. Volno s ohledem na čas odletu. Transfer na letiště. Odlet do ČR.

Počasí

Andalusie

22°C Polojasno

Barcelona a okolí

16°C Dešťové přeháňky

Costa Brava

19°C Oblačno

Formentera

20°C Skoro jasno

Ibiza

20°C Skoro jasno

Madrid a okolí

17°C Polojasno

Mallorca

18°C Polojasno

Menorca

18°C Bouřky

×