800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY EL SOMBRERITO

  • Pláž v těsné blízkosti apartmánů
  • V apartmánech možnost samostatného vaření

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Apartmány se nachází na ostrově La Graciosa, který leží severně od Lanzarote. La Graciosa o rozloze 27 km² je součástí souostroví Chinijo. Celý ostrov byl prohlášený za přírodní rezervaci. Nabídka je určená všem, kteří hledají dovolenou na klidném místě, v krásném prostředí méně známého kanárského ostrova. V ceně zájezdu je zahrnutý transfer lodí (20 min.) z Lanzarote (Orzola) na La Graciosu (Caleta del Sobo).

Ubytování

Apartmán s 1 ložnicí (35 m2): Tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, oddělená ložnice. Kuchyňský kout je vybavený mikrovlnou troubou, ledničkou, toustovačem, sporákem, varnou konvicí. Apartmány číslo 1-5 mají TV se satelitním přijímačem.
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby

Apartmán se 2 ložnicemi (65 m2): Shodně vybaven jako jednoložnicový apartmán.
Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby

Vybavení

V nabídce je 7 apartmánů (5 apartmánů sousedících a 2 stojící samostatně). Apartmány spravuje jejich majitel, který Vám bude během pobytu k dispozici, z tohoto důvodu apartmány nemají samostatnou recepci.

Stravování

Vlastní.

Sport a zábava

Rybaření, potápění, trekking, cyklistika, vodní sporty. V bezprostřední blízkosti apartmánů se nachází veškeré zázemí: obchůdky, pekárna, lékárna, bary a restaurace, banka, půjčovna kol.

Pláž

Apartmány leží 30 m od krásně pláže. K dispozici jsou lehátka.

Možnosti ubytování

×