Základní vybavení je stejné jako ve studiu, je prostornější a má druhou samostatné dvoulůžkové ložnice.
Maximální obsazenost - 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).
Sport
V komplexu je kulečník, v okolí škola windsurfingu, potápěčské centrum, vodní park (cca 2 km), na pláži možnost vodních sportů. Golfové hřiště Golf Costa Teguise se nachází cca 3 km od apartmánů.
Studio
Dvoulůžková ložnice je propojená s obývací částí. Do vybavení patří integrovaný kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač), pohovka, telefon, televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), koupelna s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Apartmán – 1 ložnice
Základní vybavení má stejné jako studio, dvoulůžková ložnici je však od obývací části oddělena dveřmi. Za příplatek je možné objednat Apartmán - 1 ložnice s velkým lůžkem "KING SIZE".
Maximální obsazenost (květen - říjen) – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let). Maximální obsazenost (listopad - duben) – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Vybavení objektu
Komplex postavený v koloniálním stylu nabízí celkem 60 apartmánů a studií rozmístěných do několika třípatrových budov. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém komplexu, internetový koutek (za poplatek), restaurace, bar, knihovna, půjčovna aut. V centrální zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky.