Španělsko | Lanzarote | Playa de los Pocillos

BEATRIZ PLAYA & SPA

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení našich klientů

  st 1.7.2015
  "Pohodová dovolená"
  9
  Celkový dojem je dobrý, určitě se sem vrátím, doporučuji pro lidi, kteří si chtějí odpočinout a spíše chtějí klid..
  10
  "Poloha a pláž"
  "Pláž u hotelu sice je, ale bez lehátek a se špatným vstupem do moře, další pláž je cca 1,5 km bez WC, a další pěkná cca 2,5 km od hotelu včetně WC. Set lehátek za poplatek 12 eur. Pozvolná vstup, písečná pláž, vhodné pro děti. "
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Pokoje zrekonstruované, klimatizace zdarma, wifi za příplatek, úklid každý den, jídla dosti a dobré. "
  6
  "Služby a personál"
  "Více úsměvů by neškodilo"
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Sportovní vyžití kromě půjčovny, kol, běhu a venkovních cvičících strojů není žádné. Tato část ostrova vhodná pro lidi, kteří hledají relax a klid, pokud chcete vodní vyžití, hudbu, atd. doporučuji koupit pobyt ve vedlejší straně ostrova. "
  ne 1.5.2011
  "Moc se nám dovolená líbila"
  7
  Můj celkový dojem je velmi dobrý. Zvláště takto mimo sezonu (konec května). Bohužel nás trochu zklamalo jednání delegátky CK Fisher.
  8
  "Poloha a pláž"
  "Nádherná písečná pláž je hned naproti hotelu přes pobřežní promenádu. Hotel je umístěn blízko letiště. Při startu byl hluk letadel poměrně intenzivní."
  8
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Úroveň hotelu odpovídá jeho 4* označení. Je znát, že hotel je staršího data výstavby, ale stále pěkný a zachovalý. Bohužel trochu drahý, spíše pro německou klientelu. Z toho důvodu bych asi volil all-inclusive variantu ubytování."
  6
  "Služby a personál"
  "Personál je vstřícný. Mluví spíše Německy než Anglicky. V hotelu je půjčovna aut a bankomat. Wi-Fi připojení bylo v době naší návštěvy nefunkční. U hotelu jsou 2 bazény (menší je vyhřívaný). Většinu času v nich nikdo nebyl."
  6
  "Zábava, sport, strava"
  "Snídaně a večeře formou "sněz co můžeš". Trochu nás překvapilo, že nám zakázali jít na večeři v krátkých kalhotech. U hotelu je minigolf, pingpong, kulečník. Kousek od hotelu je půjčovna kol."

  TripAdvisor

  Přidejte Vaše vlastní hodnocení

  Měsíc
  Rok

  Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

  Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna