800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DON PACO CASTILLA

Na jihovýchodní straně ostrova, 5 km od letiště v klidné okrajové části letoviska Puerto del Carmen. Je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, které nechtějí bydlet přímo v rušném centru letoviska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Na jihovýchodní straně ostrova, 5 km od letiště v klidné okrajové části letoviska Puerto del Carmen. Je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, které nechtějí bydlet přímo v rušném centru letoviska.

Ubytování

Studio (29 m2): Dvoulůžkový pokoj má obývací část, integrovaný kuchyňský kout, telefon, trezor a televizi se satelitním vysíláním (za poplatek), koupelnu s WC, balkon nebo terasu. Možnost pronájmu ventilátoru. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby.
Apartmán (39 m2): Dvoulůžková ložnice je od obývací části oddělena dveřmi. V obývací místnosti je vybavený kuchyňský kout, pohovka, telefon, trezor a televize se satelitním vysíláním (za poplatek), koupelna s WC, balkon nebo terasa. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě. V případě zájmu lze (za příplatek) objednat apartmán se 2 nebo 3 ložnicemi pro maximálně 6 dospělých osob a 2 děti.

Vybavení

V celém komplexu je celkem 373 apartmánů rozmístěných v několika dvou a třípodlažních budovách. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, internetový koutek, restaurace, 2 bary, kavárna, konferenční sál, dětský klub (děti 4–12 let), diskotéka, malý obchod, úschovna zavazadel a parkoviště. V zahradě jsou čtyři bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), oddělené dětské brouzdaliště, sluneční terasy s lehátky na opalování, dětský koutek. Několikrát týdně je pro děti i dospělé připraven animační program.

Stravování

Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření, dle výběru jsou snídaně a večeře podávány v hotelové restauraci formou bufetu. Aparthotel nabízí i dokoupení programu all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů a dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby po celý den.

Pláž

Písečná pláž Playa Pocillos je od hotelu vzdálena přibližně 200 m.

Sport a zábava

Stolní tenis (zdarma), volejbal, kulečník, tenisový kurt a minigolf, na pláži je možnost provozování vodních sportů (potápění, windsurfing). V hotelu je menší obchod, v okolí hotelu několik menších obchůdků a restaurace. Větší nákupní možnosti jsou v centru letoviska vzdáleném přibližně 4 km od komplexu, kam jezdí několikrát denně linkový autobus.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 5 km
×