800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IBEROSTAR COSTA CALERO

  • Nákupní možnosti v přístavu Puerto Calero přibližně 300 m od ubytování

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Na světle hnědou písečnou pláž Playa Grande v Puerto del Carmen vzdálenou cca 5 km je zajištěna doprava zdarma hotelovým autobusem. Tato přírodní pláž se světle hnědým pískem je přes kilometr dlouhá byla oceněna modrou vlajkou EU.

Poloha

Ve východní části ostrova, 15 km od letiště, nad sportovním přístavem Puerto Calero.

Ubytování

Hotel nabízí v několika 5 patrových propojených budovách celkem 324 pokojů (několik uzpůsobených pro tělesně postižené klienty). Hostům je k dispozici recepce s prostornou halou, několik výtahů, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorách, internetový koutek (za poplatek), 2 restaurace, 3 bary, konferenční místnost (až 600 osob), dětský klub Mini (děti 4 – 7 let) a Maxi (děti 8 – 12 let), menší obchod, služby prádelny, pronájem aut. V hotelové zahradě jsou terasovitě rozmístěny 3 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasy, lehátka, slunečníky a dětské hřiště. Hosté mohou využít nabídku služeb centra Thalasso-SPA (sauna, turecké lázně, masáže, salon krásy). Pro děti a dospělé jsou připravovány denní i večerní animační programy.

Strava

Snídaně, obědy a večeře jsou v hotelové restauraci formou švédských stolů. Program all inclusive Plus zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, rozšířený výběr vín a mezinárodních alkoholických nápojů po celý den, 1x volný vstup do „piscina aktiva“ a „terma romana“, 1x volný vstup do posilovny. Program all inclusive Prestige navíc zahrnuje - dárek na uvítanou, ovoce a sekt v den příjezdu, župany a pantofle na pokoji, služby portýra, denní doplnění minibaru, zdarma trezor, kávovar na pokoji (na kapsle), veškeré nápoje z nápojového lístku v baru, restauraci La Magdalena (mimo Möet et Chandon), denní volný vstup do „piscina aktiva“, sauny a „hamam“ v centru Thalasso SPA, 5% sleva na masáže mimo speciální nabídky.

Sport a zábava

V hotelu je stolní tenis, moderní posilovna, aerobic, obří šachy, volejbalové hřiště, šipky, kulečník a škola potápění. V nedalekém přístavu možnost vodních sportů (plachtění, katamarán, okružní plavby, rybolov).

Obchody

Supermarket a několik menších obchůdků najdete v přibližně 300 m vzdáleném přístavu Puerto Calero, větší nákupní střediska jsou v letovisku Puerto del Carmen asi 4 km od hotelu.

Standardní pokoj

(cca 25 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení telefon, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), minibar, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Balkon má výhled do zahrady, za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 15 km
Nákupní možnosti: 4 km
×