800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLisabon a Sevilla

Okruh je určen pro ty, kteří si chtějí prohlédnout dvě metropole dvou států a a přizvat k tomu své dětské rodinné příslušníky.
Ti jistě ocení možnost prohlídky lisabonského oceanária, největšího v Evropě.Sevilla patří ke klenotům jižní části Španělska – Andalusie. V centru přeplněném památkami se nachází takové poklady, jako je stará židovsko-arabská čtvrť Santa Cruz, majestátní katedrála se zvonicí La Giralda, kde je pohřben Kryštof Kolumbus, královský palác v mude-jarském stylu Real Alcázares, stavby k iberoamerické výstavě roku 1929, kterým vévodí velkolepý španělský národní pavilon na Plaza de Espaňa. A lákadlem pro rodiny s dětmi je jeden z nejkrásnějších zábavních parků, postavený v místě světové výstavy Expo 1992 - Isla Mágica. Témata tohoto parku, který má více než 40 atrakcích a jízd rozdělených do 7 tematických částí, jsou Indiáni, zaoceánské plavby, piráti, amazonská džungle a další.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Lisabonu, transfer z letiště, ubytování, volno.

2. den

Po snídani městskou dopravou do města, půldenní pěší procházka s průvodcem – čtvrť Alfami, románský hrad Sv. Jiří. Ukončení procházky v Parku národů u akvária, individuální vstup nebo volno– možnost prohlídky čtvrti Belém. Večer fakultativní možnost typické místní večeře za doprovodu hudby fado, včetně dopravy.

3. den

Brzy ráno odjezd do Sevilly, seznamovací okružní jízda městem – nábřeží, Zlatá věž, Plaza de Espaňa. Následně odvoz do Isla Magica (www.islamagica.es) – individuální vstup nebo volno na prohlídku centra Sevilly – katedrála, královský palác, staré město. V pozdním odpoledni návrat do Lisabonu.

4. den

Volno do transferu na letiště, odlet.

Fakultativní příplatky

jednolůžkový pokoj 2 490 Kč
- Hotel 4* - dvoulůžkový pokoj/osoba 3 800 Kč
- Hotel 4* - jednolůžkový pokoj 6 800 Kč
- večeře s hudbou fado 1 500 Kč

Počasí

Andalusie

31°C Jasno

Barcelona a okolí

22°C Polojasno

Costa Brava

22°C Skoro jasno

Formentera

23°C Polojasno

Ibiza

23°C Polojasno

Madrid a okolí

26°C Jasno

Mallorca

22°C Skoro jasno

Menorca

20°C Skoro jasno

×