800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLetecký eurovíkend do Madridu - hotel ABBA MADRID

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Madrid

Pulzující hrdá metropole plná energie, město, o kterém se říká, že nikdy nespí a kde téměř v každém domě najdete restauraci nebo bar. Tady objevíte to pravé nefalšované Španělsko. Poznejte jeho dominanty – královský palác Palacio Real, nejslavnější náměstí v zemi Puerta del Sol a Plaza Mayor, býčí arénu Las Ventas, park Buen Retiro a především pak “zlatý trojúhelník umění”, muzea Prado, Reina Sofia a Thyssen Bornemisza. Uniknout by vám neměl bleší trh El Rastro ani představení flamenca. Jen kousek od Madridu se nachází středověké Toledo, sídlo španělské církve a jedno z nejhezčích měst v zemi či monumentální El Escorial, sídlo králů. Olé!

Program zájezdu:

1. den

Přílet do Madridu a transfer do hotelu. Informativní schůzka s průvodcem v hotelu.

2. den

Snídaně v hotelu a informativní schůzka s delegátem v hotelovém lobby. Individuální volno nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu Madridem s českým průvodcem. Odpoledne individuální program nebo možnost pěší procházky historickým centrem Madridu s česky hovořícím delegátem (v ceně zájezdu). Večer možnost společní večeře.

3. den

Snídaně v hotelu a informativní schůzka s delegátem v hotelovém lobby. Odpoledne individuální program nebo možnost polodenního fakultativního výletu do Escorialu s českým průvodcem. Odpoledne idividuální program v Madridu.

4. den

Snídaně v hotelu. Dopoledne individuální program nebo možnost polodenního fakultativního výletu do Toleda s českým průvodcem.

5. den

Snídaně v hotelu. Check out a uložení zavazadel v hotelové úschovně. Individuální volno. Večer transfer do hotelu na letiště a odlet do Prahy.

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA.

Hotel ABBA MADRID ****

Příjemný hotel se nachází v blízkosti Avenida América a u Barrio de Salamanca, jen pár kroků od Auditorio Nacional. V blízkém okolí hotelu naleznete mnoho restaurací, možností pro nakupování a bary. Zatím co známé památky jako jsou Palacio de Deportes nebo Las Ventas jsou vzdáleny jen pár minut metrem. Pokoje jsou moderně zařízeny s TV, klimatizací, trezorem (za poplatek) a wi-fi.

Cena zahrnuje:

- letenku Praha - Madrid - Praha včetně všech letištních poplatků
- transfer letiště - hotel - letiště
- 4 noci se snídaní v **** hotelu
- služby českého delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
- povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Fakultativní výlety:

- panoramatický okruh Madridem s českým průvodcem - 945,- Kč
- polodenní výlet do Toleda s českým průvodcem - 1.404,- Kč (včetně vstupu)
- polodenní výlet do Escorialu - 1.404,- Kč (včetně vstupu)
- kombi packet D, okruh + Toledo - 1.890,- Kč
- kombi packet E, okruh + Escorial - 2.187,- Kč
- kombi packet F, okruh + Toledo + Escorial - 3.375,- Kč

Počasí

Madrid a okolí

28°C Jasno

×