800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PRAGA

"Madrid - pulzující hrdá metropole plná energie, město o kterém se říká že nikdy nespí a kde téměř v každém domě najdete restauraci nebo bar. Tady objevíte to pravé, nefalšované Španělsko - poznejte jeho dominanty - královský palác Palacio Real, nejslavnější náměstí v zemi Puerta del Sol a Plaza Mayor, býčí arénu Las Ventas, park Buen Retiro a především pak ""zlatý trojůhelník umění"", muzea Prado, Reina Sofia a Thyssen Bornemisza. Uniknout by vám neměl bleší trh El Rastro ani představení flamenca. Jen kousek od Madridu se nachází středověké Toledo, sídlo španělské církve a jedno z nejhezčích měst v zemi či monumentální El Escorial, sídlo králů. Olé!"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemný a osvědčený hotel z hotelového řetězce Santos, situovaný jižně od centra města, nedaleko fotbalového stadionu Vicente Calderona. V okolí hotelu se nachází spousta restaurací, barů, obchodů a velmi příjemný zelený park. Spojení s centrem města velmi jednoduché, autobusem nebo metrem.

Ubytování

Hotel byl rekonstruován v roce 2006 a nabízí 420 klimatizovaných pokojů vybavených, koupelnou, TV - SAT, telefonem, sejfem a minibarem.

Stravování

snídaně

Info

- příplatek za jednolůžkový pokoj - doplatek: 3300 Kč
- panoramatický okruh Madridem s českým průvodcem - doplatek: 950 Kč
- polodenní výlet do Toleda s českým průvodcem - doplatek: 1300 Kč (včetně vstupu)
- polodenní výlet do Escorialu - doplatek: 1400 Kč (včetně vstupů)

Počasí

Madrid a okolí

22°C Jasno

×