800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCLUB HOTETUR BELLEVUE - apartmány

Apartmánový komplex se nachází v klidné části letoviska Alcudia, u umělé laguny, asi 800 m od krásné písčité pláže. Do centra letoviska asi 600 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmánový komplex se nachází v klidné části letoviska Alcudia, u umělé laguny, asi 800 m od krásné písčité pláže. Do centra letoviska asi 600 m.

Ubytování

ubytování v studiu nebo apartmánu. Studia: pro max. 3 osoby, obývací mísnost se 2 lůžky a přistýlkou, kuchyňský kout s lednicí, vařičem, televize, telefon, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa. Apartmány pro max. 4 osoby: ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím 2lůžkem, kuchyňský kout s lednicí, vařičem, TV, telefon, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa. Pro děti: dětský klub, hřiště, dětský bazén, programy pro děti.

Vybavení

hlavní budova s recepcí, apartmány a studia rozmístěné v nízkopodlažních budovách, restaurace, bar, minimarket, fi tness, bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, animační programy, stolní tenis, lukostřelba, vodní sporty. Služby za poplatek: prádelna, pronájem kol, konferenční místnost, squash, tenisové kurty, minigolf.

7000

Stravování

bez stravy, snídaně, polopenze, plná penze nebo all inclusive za příplatek Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: plná penze formou bufetu, občerstvení 15.30–17.30 hod. a 22.00 – 23.00 hod. formou snacku, nápoje: voda, nealko, teplé nápoje, místní pivo, víno a likéry – nápoje na barech Diana a Sirena 10.00–18.00 hod., bar Morocco 12.00–24.00 hod., animační programy pro děti a pro dospělé, miniklub, noční show, voda na pokoji při příjezdu, picnickový balíček v případě výletu, na vyžádání narozeninový dort

Pláž

800 m od písčité pláže

Náš názor

Komplex vhodný především pro rodiny s dětmi, v klidném prostředí.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Mallorca

23°C Polojasno

×