800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POLLENTIA CLUB RESORT

Komplex s ideálními podmínkami pro sportovně založené hosty, milovníky přírody a rodiny s dětmi. Rozlehlý areál v zálivu Pollensa. Středisko Alcúdia cca 2,5 km a přístav Pollensa cca 4 km. Do obou středisek jezdí pravidelně linkový autobus.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento luxusní rozlehlý areál se nachází v zálivu Pollensa. Středisko Alcúdia je vzdáleno cca 2,5 km a přístav Pollensa cca 4 km. Do obou středisek jezdí pravidelně linkový autobus. Hotel je jako stvořený pro náročnější klientelu, která si chce vychutnat nezapomenutelnou dovolenou u moře.

Ubytování

Pokoje v bungalovech typu MARIS = D jsou moderně zařízeny, mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, televizi, ventilátor, klimatizaci, telefon, ledničku, rádio, trezor k pronajmutí a balkon nebo terasu. Pokoje v bungalovech typu VILLAGE = DS splňují oficiální kategorii ubytování 4té hvězdičky, jsou prostornější než MARIS.

Vybavení

Klub se rozkládá ve velké zahradě, součástí které jsou dva bazény, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. V hlavní budově recepce s bankomatem, bar, diskotéka, kadeřnictví, lékařská služba, restaurace a restaurace a la carte přímo u bazénu. V komplexu jsou také turecké lázně, sauna a krytý bazén. Komplex je oddělen od pláže pobřežní silnicí.

5000

Stravování

Polopenze.

Sport a zábava

V hotelu si vyzkoušíte tenis,squash, volejbal, košíkovou, stolní tenis, minigolf, lukostřelbu, windsurfing (první hodina pro začátečníky zdarma), kajaky. Za poplatek je možné si půjčit i jízdní a horská kola, dále je možné plachtění v přístavu Puerto Pollensa, vodní lyžování a potápění. Celá jedna část recepce je věnována informacím o možnostech klubu a speciálních programech. Dále jsou v hotelu animační programy, večerní vystoupení, dětské hřiště, dětské brouzdaliště, zábavné pořady pro děti do 4 let a miniklub pro děti.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Mallorca

15°C Skoro jasno

×