Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Cala d Or

APARTAMENTOS CALA D´OR PARK

  Poloha a popis

  Poloha

  Aparthotel se nachází na klidném místě v centru letoviska Cala D´Or. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 100 m od aparthotelu. Letiště je cca 60 km.

  Pláž

  Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je od aparthotelu vzdálena cca 500 m. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek

  Apartmány

  Účelně vybavené, klimatizované apartmány (klimatizace je za poplatek) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, kuchyňský koutek, miniledničku (za poplatek) a balkon nebo terasu. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku zdarma.

  Stravování

  Bez stravování.

  Poznámky

  Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,10 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

  Popis

  Aparthotel je obklopen zelení a svým hostům nabízí recepci (k dispozici bezpečnostní schránky k pronajmutí), bar, terasu a bazén (lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma). Oficiální kategorie aparthotelu jsou 2 klíče.

  Internet

  Internetové připojení je možné využít v některé z místních restaurací.

  Sport a zábava

  Pro děti je zde k dispozici dětské hřiště.