800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BOLERO

Aparthotel se nachází na jednom z nejmalebnějších míst Mallorky, cca 300 m od písečné pláže u zátoky Cala Egos (lehátka a slunečníky za poplatek), od které je oddělen místní komunikací. Do centra letoviska Cala D’Or jsou to cca 2 km (spojení je zajištěno místní autobusovou linkou nebo turistickým vláčkem za poplatek). Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou od hotelu vzdáleny cca 100 m. Na letiště je to cca 65 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Proč právě sem

Rodinná dovolená
Animační programy
Dětské hřiště a miniklub
Lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA
Volejbal a šipky ZDARMA

Poloha

Aparthotel se nachází na jednom z nejmalebnějších míst Mallorky, cca 350 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře zátoky Cala Egos (lehátka a slunečníky za poplatek), od které je oddělen místní komunikací. Do centra letoviska Cala D’Or jsou to cca 2 km (spojení je zajištěno místní autobusovou linkou nebo turistickým vláčkem za poplatek). Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou od hotelu vzdáleny cca 100 m. Na letiště je to cca 70 km.

Popis

Aparthotel se rozkládá v pěkné udržované zahradě a se sesterským aparthotelem Club Martha´s tvoří jeden komplex. Aparthotel Bolero poskytuje pouze ubytování, ostatní služby jsou dostupné v aparthotelu Club Martha´s. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, tři restaurace, dva bary, TV místnost, internetový koutek, diskotéka, krytý bazén (1. 4.–31. 5., 1. 10.–31. 10.) a venkovní bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma).

Studia pro 2-3 osoby

Klimatizovaná studia se skládají z obývací ložnice s kuchyňským koutkem, ledničkou a vařičem a mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů (za poplatek), telefon, TV (za poplatek), bezpečnostní schránku (za poplatek), dětskou postýlku na vyžádání (za poplatek) a balkon nebo terasu.

Sport a zábava

V rámci komplexu jsou sportovní a zábavní aktivity dostupné v apart hotelu Club Martha´s. Aparthotel pořádá různé animační a večerní programy. Zdarma plážový volejbal a šipky, za poplatek tenis, stolní tenis, basketbal, fotbal, kulečník a masáže. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub.

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo možnost plné penze.

www.clubmarthas.com

Apartmány pro 3-4 osoby

Klimatizované apartmány se skládají z jedné oddělené ložnice a obývací ložnice s kuchyňským koutkem, ledničkou a vařičem a mají stejné vybavení jako studia.

Počasí

Mallorca

24°C Skoro jasno

×