800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB ESMERALDA PARK

Klubový komplex je situován v rozlehlé zahradě, která obklopuje písčitý záliv Cala Esmeralda.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Apartmány

Klimatizované apartmány až pro 4 osoby mají obytný salón s kuchyňskou linkou (vařič, lednička), koupelnu s WC, oddělenou ložnici pro dvě osoby, SAT-TV, klimatizaci, fén, telefon, trezor (za poplatek), možnost pronájmu varné konvice, balkon nebo terasu s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí. 

Pláž

U komplexu je menší písčitý záliv mírně se svažující do moře, pozvolný písčitý vstup vhodný pro děti. 

Poloha

Komplex několika vilek umístěných v zahradě obklopuje písčitý záliv Cala Esmeralda.

Sport a zábava

Animace, miniklub, dětský koutek, fitness, stolní tenis, plážový volejbal. Za poplatek minigolf, tenis, billiard, windsurfing, masáže. Bohatý animační program.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze bufetovým způsobem. 

Svatební cesta

Novomanželům je poskytnuta sleva - viz ceník. Podmínkou je odlet nejpozději 3 měsíce od svatby a písemný doklad o svatbě, který předložíte v hotelu. (Platí pouze při odletu nezasahujícímu do července a srpna.)

Vybavení aparthotelu

Salon s barem s TV, klimatizovaná restaurace, internet a WI-FI (za poplatek), snack bary, pizzerie, supermarket, terasovité bazény pro dospělé a děti, terasy na slunění (slunečníky a lehátka zdarma), vyhřívaný krytý bazén, sauna a jacuzzi (zdarma), dětské hřiště a miniclub.

Studia

Standardně zařízený klimatizovaný dvoulůžkový pokoj rozšířený o kuchyňský kout, koupelna s WC, SAT-TV, telefon, rádio, trezor (za poplatek), balkon..

Počasí

Mallorca

17°C Jasno

×