800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB MARTHA S / SES CASES / ES BOLERO

"Prázdninový komplex skládající se ze 3 částí; je ideální pro strávení rodinné dovolené. Hotel nabízí velký počet aktivit pro volný čas. Výhodou je možnost ubytování až 4 osob v apartmánech v části Es Bolero. Hotel se nachází nad malou pláží v pěkném upravovaném a klidném letovisku."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Prázdninový komplex skládající se ze 3 částí; je ideální pro strávení rodinné dovolené. Hotel nabízí velký počet aktivit pro volný čas. Výhodou je možnost ubytování až 4 osob v apartmánech v části Es Bolero. Hotel se nachází nad malou pláží v pěkném upravovaném a klidném letovisku.

Vzdálenost

od pláže 300 m - od letiště 55 km - od centra 500 m - nákupní možnosti 300 m

Ubytování

apartmán .. - oddělená ložnice a obývací prostor s kuchyňským koutem s možností 1-2 přistýlek (2 přistýlky v části Es Bolero) - minimální/maximální obsazenost: - 3 osoby (4 osoby v části Es Bolero) - minimální počet dospělých osob na pevném lůžku: 2 - maximální počet dospělých osob na přistýlce: 1 (v části Es Bolero až 2 osoby na přistýlce) - maximální počet dětí na přistýlce: 1 - 2 (2 děti jen v části Es Bolero) - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - klimatizace; telefon; lednička - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou; vysoušeč vlasů; WC) - bezpečnostní schránka (za poplatek) - balkon nebo terasa -- studio - stejné vybavení jako apartmán - pouze jedna místnost (pro 2 osoby)

Vybavení

vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - tématická restaurace - bar; snack bar; kavárna - půjčovna aut - připojení k internetu (za poplatek) - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - vířivka; dětský bazén; krytý bazén - miniklub; dětské hřiště - stolní tenis; kulečník; diskotéka

8000

Stravování

snídaně formou bufetu - večeře formou bufetu

Pláž

písčitá - lehátka a slunečníky za poplatek

Sport a zábava zdarma

animační programy - večerní programy - tenisový kurt - stolní tenis; tenis - petanque; vodní pólo; aerobik

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Mallorca

18°C Polojasno

×