800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PRINSOTEL ALBA

Aparthotel se nachází v letovisku Cala D’Or, cca 100 m od pěkné písečné pláže zátoky Cala Gran (lehátka a slunečníky za poplatek), od které je oddělen místní komunikací. V blízkosti se nachází supermarket. Do centra letoviska Cala D’Or je to cca 300 m, na letiště cca 65 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

PRO RODINY

• hotel blízko u pláže• apartmány• samostatný dětský bazén• dětské hřiště• dětské postýlky (na vyžádání, zdarma)• dětské židličky v restauraci• hlídání dětí (za poplatek)

Poloha

jen cca 100 m od pěkného zálivu vhodného ke koupání Cala Gran. Místní centrum s možnostmi pro nakupování a zábavu cca 300 m.

Vybavení

hotel je rozdělen do hlavní budovy a více třípodlažníchvedlejších budov a disponuje 226 ubytovacími jednotkami. V hlavní budově se nachází přijímací hala s recepcí a posezení, 2 internetové terminály, WiFi v lobby a okolí bazénu (zdarma). Bar s integrovaným TV koutkem a restaurace s malou venkovní terasou. V zahradě se nachází pěkný bazén, více opalovacích teras se slunečníky a lehátky (zdarma) a částečně krytým barem u bazénu s posezením.

Ubytování

apartmány (2A/3A): kombinace obývací ložnice s pohovkou na spaní a kuchyňským koutkem, samostatná ložnice,TV s plochou obrazovkou, vana nebo sprcha, WC, telefon, trezor k pronajmutí a balkon nebo terasa. Možnost rezervace jako Joker apartmány (2S): se stejným vybavením jako 2A.

Stravování

bez stravy, snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

aerobic, lukostřelba, stolní tenis. Za poplatek: biliár. Golfové hřiště cca 9 km, tenisový klub cca 2 km.

Zábava

6x týdně večerní zábava se show a tancem.

Popis ALL INCLUSIVE

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Snacky od 10:30 hod. do 24:00 hod. Míst-ní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 hod. do 24:00 hod.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
vzdálenost od Letiště: 65 km
Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Mallorca

18°C Skoro jasno

×