800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SES CASES D´OR/BOLERO

Komplex ležící v Cala Egos 3 km od centra přístavu Cala d’Or s mnoha obchody, restauracemi, bary. Spojení do centra zajištěno vláčkem nebo autobusem (za poplatek).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex ležící v Cala Egos 3 km od centra přístavu Cala d’Or s mnoha obchody, restauracemi, bary. Spojení do centra zajištěno vláčkem nebo autobusem (za poplatek).

Vybavení

Tři komplexy obklopené příjemnou zahradou, tři venkovní bazény s terasou s lehátky a slunečníky zdarma, vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru), TV salon, restaurace, snack bar, bar u bazénu, pizzerie. Klienti všech tří komplexů mohou využívat vybavení a služeb celého areálu.

Pokoje

Martha’s: Apartmá s klimatizací (individuální), s oddělenou ložnicí, obývacím pokojem, kuchyňským koutem (možnost zapůjčení mikrovlnné trouby zdarma), televizí (za poplatek), koupelnou/ WC, terasou nebo balkonem. Ses Cases d’Or / Bolero: Apartmá a studia zařízena podobně jako v komplexu Martha’s, vybavení o něco jednodušší. Studia nemají oddělenou ložnici, pouze obývací část s rozkládacím gaučem a kuchyňský kout. V komplexu Bolero / Ses Cases d’Or studia pouze s rozkládací postelí a gaučem.

Zábava

Široká nabídka animačních programů, diskotéka 23.00–03.00 hod.

Stravování

Všichni hosté komplexu, kteří mají polopenzi, se stravují v restauraci Martha’s, jež nabízí snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dále možnost stravování ve snack bar restauraci (a la carte) a v pizzerii.

Náš názor

Tento rozsáhlý komplex doporučujeme především pro rodiny s dětmi. Hotel má bohatý animační a sportovní program. Komplex Martha‘s je luxusněji zařízen, Bolero a Ses Cases d‘Or nabízí kvalitní služby za nižší cenu.

Pláž

Malá písečná pláž vzdálená pouhých 350 m, bezproblémový vstup do moře, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Bohatý sportovní program, stolní tenis (za poplatek), tenisový kurt (za poplatek), biliár, lukostřelba, aerobik, aqua–aerobik, vodní sporty, volejbal, badminton, pétanque.

Děti

Bohatý animační program pro děti, dětský klub 10.00–17.00 hod., večerní vystoupení, minidiskotéka 20.30–21.30 hod., dětské brouzdaliště. Dětská postýlka za poplatek, hradí se přímo v hotelu (3,5 eura/den).

Karty

VISA, EC/MC, Maestro.

Web

www.clubmarthas.com

Internet

Počítač s připojením na internet a WiFi zóna v prostorách recepce za poplatek.

Počasí

Mallorca

17°C Polojasno

×