800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VIVA CALA MESQUIDA PARK

Tyto dva hotelove komplexy leži v klidnem letovisku Cala Mesquida v severovychodni časti Mallorky. Cala Mesquida se vyznačuje předevšim krasnym zalivem s pisečnou plaži a nadhernou přirodou. Naleznete zde supermarket. Nejbližši větši letoviska Cala Ratjada 7 km a Capdepera 6 km. Pravidelny linkovy autobus, zastavka v blizkosti hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tyto dva hotelové komplexy leží v klidném letovisku Cala Mesquida v severovýchodní části Mallorky. Cala Mesquida se vyznačuje především krasným zálivem s písečnou pláží a nádhernou přírodou. Naleznete zde supermarket. Nejbližší větší letoviska Cala Ratjada 7 km a Capdepera 6 km. Pravidelný linkový autobus, zastávka v blízkosti hotelu.

Vybavení

Klienti mohou využívat všech služeb obou sousedících hotelových komplexů. Viva Cala Mesquida Park leží dál od pláže, od Clubu je oddělen jen klidnou silnicí. Hotely mají společnou vstupní halu s recepcí, restauraci, bary, malý supermarket, obchod se suvenýry, konferenční sál. V každém komplexu naleznete bazén obklopený krásnou zahradou, snack bary u bazénu a terasy na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Pokoje

Oba komplexy nabízejí ubytování v apartmánech, Viva Cala Mesquida Club také ve studiích. Všechny pokoje v tomto komplexu (Club) jsou nověji zařízené a je zde možnost knihování apartmanů s výhledem na moře (za příplatek). Všechny pokoje (v obou hotelech) maji koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizaci, TV/sat., telefon, trezor (za poplatek), vybavený kuchyňský kout a terasu nebo balkon. Apartmány mají oddělenou ložnici a obývací část. V komplexu Park možnost knihování apartmanů premium (DRLF), které jsou umístěny v přizemí, mají terasu se dvěma lehátky a slunečníky.

Zábava

Animační programy pro děti i dospělé, večerní vystoupení.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Náš názor

Viva Cala Mesquida Park jsou příjemné apartmány z oblíbeného řetězce Viva. Skvělé služby, zázemí pro děti, zábava a široká sportovní nabídka jsou zárukou hezky strávené dovolené na Mallorce.

Pláž

Krásná písečná pláž je vzdálena cca 400–600 m v závislosti na lokaci ubytování. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Za poplatek pronájem kol, biliár, tenis. Zdarma fitness, volejbal, aerobik, basketbal, stolní tenis, petanque, šachy, aqua aerobik, lukostřelba, minigolf, spinning. V blízkém okolí řada vodních sportů za poplatek, tenis, paddle, squash. V okolí hotelu se nacházejí golfová hřiště Pula Golf, Son Servera, Capdepera a Canyamel.

Děti

Dětský bazén s pirátskou lodí s řadou skluzavek, hřiště, miniklub, skákací hrad, dětská postýlka (na vyžádání, za poplatek), dětský bufet. Za poplatek hlídání dětí, jízda na ponících.

All inclusive

  • snídaně, oběd a večeře formou bufetu
  • vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30–23.30 hod.)
  • ovoce a studené sendviče (10.30–23.30 hod., mimo dobu hlavních jídel)
  • teplé sendviče a sušené ovoce v baru u bazénu (15.30–18.00 hod.)
  • odpolední káva, čaj a zákusky v baru u bazénu (15.30–17.00 hod.)
  • snack občerstvení, pizza, saláty s sebou (12.30–15.30 hod.)

Karty

VISA, EC/MC, AMEX, Maestro.

Web

http://www.hotelsviva.com

Handicup

Hotel Viva Cala Mesquida Park disponuje pokoji přizpůsobenými pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v celém areálu.

Wellness

Přijemně zařízené spa centrum nabízí řadu relaxačních procedur, masáže, vnitřní bazén, saunu, jacuzzi, turecké lázně.

Internet

Počítač s připojením na internet v prostorách recepce za poplatek, WiFi zóna v prostorách recepce zdarma.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: neuvedeno

Počasí

Mallorca

12°C Skoro jasno

×