800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HIPOTELS CALA MILLOR PARK

Aparthotel se nachází v centru oblíbeného letoviska Cala Millor, cca 100 m od jedné z nejhezčích písečných pláží s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek), od které je oddělen místní komunikací. V okolí se nacházejí obchůdky, restaurace a bary. Na letiště je to cca 70 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Proč právě sem

Blízko pláže
Animační programy
Možnost ALL INCLUSIVE
Dětské hřiště
Golfové hřiště v blízkosti
Safari cca 2 km od hotelu

Poloha

Aparthotel se nachází v centru oblíbeného letoviska Cala Millor, cca 150 m od jedné z nejhezčích písečných pláží s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek), od které je oddělen místní komunikací. V okolí se nacházejí obchůdky, restaurace a bary. Na letiště je to cca 75 km.

Popis

Hotelový komplex je umístěn v pěkné zahradě a skládá se ze tří budov. Hostům je k dipozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, dva bary, internetový koutek, vyhřívaný krytý bazén (1. 10. –31. 5.) a venkovní bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma). Ofi ciální kategorie hotelu je 3*.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Zdarma si můžete zahrát šipky, stolní tenis, fi tness, fotbal a volejbal. Za poplatek kulečník, sauna a masáže. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. V blízkosti se nacházejí 4 golfová hřiště – Pula Golf, Canyamel, Capdapera a Son Severa. Cca 2 km jižně od letoviska se nachází safari Reserva Africa.

Stravování

Bez stravování. Možnost ubytování se snídaní, polopenze formou bufetu nebo All Inclusive.

www.hipotels.com

Apartmány pro 2-4 osoby

Jsou stejně vybaveny jako studia, navíc mají jednu oddělenou ložnici.

Studia pro 2-3 osoby

Klimatizovaná studia mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV, bezpečnostní schránku (za poplatek), vybavený kuchyňský koutek, ledničku a balkon. Na vyžádání možno zajistit dětskou postýlku.

Počasí

Mallorca

24°C Skoro jasno

×