800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MORITO

Oblíbený hotel s centrální polohou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Oblíbený hotel s centrální polohou.

Poloha

centrální, 150 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Oblíbená pěší zóna letoviska Cala Millor s butiky, bary a restauracemi v blízkosti.

Vybavení

oblíbený hotel střední třídy disponuje 126 pokoji, které jsou rozdělené na 9 podlažích. K dalšímu vybavení patří přijímací hala s recepcí, výtahy, společenská místnost, místnost s TV, restaurace a bar. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén s opalovací terasou. Lehátka a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (2A): komfortně zařízení s chladničkou, posezením, klimatizací, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, telefonem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem. Dvoulůžkové pokoje (2B): s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 2A. Možnost rezervace joker pokojů (2S) se stejným vybavením jako 2A.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

stolní tenis. Za poplatek: biliár.

Zábava

3x týdně večerní animační program.

Děti

samostatný dětský bazén, dětské hřiště.

Popis all inclusive

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 23:00 hod na hotelovém baru. Navíc snacky od 10:30 hod. do 23:00 hod. Odpoledne pečivo, zákusky, zmrzlina, káva a čaj.

Počasí

Mallorca

15°C Skoro jasno

×