800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SENSIMAR AGUAIT RESORT & SPA

Jeden z nejlépe oceňovaných hotelů s krásným výhledem na moře se nachází v bezprostřední blízkosti letoviska Cala Rataja, po patnácti minutách chůze můžete zavítat do místních restaurací, kavárniček, bloumat uličkami s obchody, či posedět v místním baru za rytmů hudby. Staré rybářské lodě v malém přístavu a krásné pěší zóny dotváří pohodovou tradiční španělskou atmosféru tohoto místa. Letiště v Palmě je vzdáleno 75 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

  • jeden z nejlépe oceňovaných hotelů s krásným výhledem na moře se nachází v bezprostřední blízkosti letoviska Cala Rataja, po patnácti minutách chůze můžete zavítat do místních restaurací, kavárniček, bloumat uličkami s obchody, či posedět v místním baru za rytmů hudby. Staré rybářské lodě v malém přístavu a krásné pěší zóny dotváří pohodovou tradiční španělskou atmosféru tohoto místa. Letiště v Palmě je vzdáleno 75 km.

Vybavení

  • resort je tvořen 192 pokoji, dominantní halou a recepcí, na první pohled upoutá pestrý jídelníček hlavní restaurace, kávu si můžete vychutnat v jedné z kaváren, na drink se těšit v hotelových barech. A la carte restaurace, kterou ocení i nejnáročnější gurmáni, kromě delikates mezinárodní kuchyně nabízí i nádherný výhled na širé moře. Součástí resortu je i venkovní a krytý bazén, pro odpočinek můžete zavítat do sauny, relaxačního bazénu, wellness centra s možností kosmetických a léčebných procedúr. Hotel pořádá animační programy, zábavní programy a tematické večery.

Pláž

  • přímo u hotelu útes s malou hotelovou pláží, velká pláž s jemným pískem cca 1 km od hotelu

Zábava a sport

  • bazén, možnost půjčení kol, 10 tenisových antukových kurtů 300 m od hotelu, hotel šest dní v týnu pořádá sportovní programy pro své hosty (aerobik, zdravotní cvičení, jógu, cvičení v bazénu)

Stravování

  • snídaně, polopenzenebo All Inclusive za příplatek

Vybavení pokoje

  • moderně zařízené pokoje s koupelnou (vana s WC), satelitní LCD televize, hudební kanály, minibar, telefon, klimatizace, balkon

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 75 km

Počasí

Mallorca

18°C Skoro jasno

×