800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUN CLUB ELDORADO

Prázdninový klub obklopený zelení s bohatým zázemím pro provozování celé řady sportů a s programem all inclusive.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

areál, který si oblíbili především sportovně založení návštěvníci, má překrásnou polohu v klidném prostředí na romantickém skalnatém pobřeží, odkud je nezapomenutelný výhled na celý záliv Playa de Palma. Po příkrém schodišti je přístup k betonovým terasám určeným ke slunění. Vstup do moře umožňuje betonové molo. Tento vstup do moře je určen především pro provozování vodních sportů, nedoporučujeme jej pro koupání. Do blízkého letoviska El Arenal s dlouhou písečnou pláží a s mnoha možnostmi k nákupům a zábavě je zajištěno z klubu několikrát denně (kromě neděle) pravidelné autobusové spojení – jízdné není v rámci programu all inclusive.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje jsou prakticky vybaveny, všechny mají koupelnu/WC a trezor za poplatek. Za příplatek je možné knihovat prostornější pokoje superior s možností ubytování třetí dospělé osoby nebo dvou dospělých s 1-2 dětmi na přistýlce. Tyto prostornější pokoje mají navíc terasu nebo balkon.

Vybavení

jednoduše, účelně vybavený komplex bungalovů se nachází v rozlehlé zahradě se třemi bazény a prostornými terasami s výhledem na moře, s lehátky a slunečníky bez poplatku. K dispozici je recepce, několik barů, snack bar, jídelna, televizní místnost, internetový koutek, minimarket, za poplatek je zde možno využít prádelnu.

Stravování

PROGRAM ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: • snídaně, obědy a večeře formou bufetu • k jídlu nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby • občerstvení ve snack barech od 12:30 do15:00 hodin • teplé a studené alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby po celý den u baru od 10:00 do 23:30 hodin • sportovní nabídku: 4 tenisové kurty, vířivku, vodní skluzavku s toboganem, hřiště na squash, hřiště na plážový volejbal, badminton a jedno víceúčelové hřiště ANIMAČNĚ - SPORTOVNÍ PROGRAM: základy tenisu, aerobic, plavání, potápění v bazénu, lukostřelba, střelba z pistole a podobně, hodiny jízdy na koni jsou pro dospělé za poplatek, pro děti v rámci animace zdarma - denně zábavný program pro nejmenší Hotel si vyhrazuje právo nedodržet naplánovaný sportovněanimační program v případě nepříznivého počasí.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Mallorca

22°C Jasno

×