Španělsko | Mallorca | Cala Sant Vicenc

GLOBALES SIMAR

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

ne 31.5.2015
"nádherná dovolená"
9
Vydařená dovolená,jest-li se dožiju určitě se vrátím.Nádherná příroda pro milovníky klidné dovolené i s malými dětmi, dokonalý servis ,příjemný a usměvavý personál,basén bez chlóru asi ozon .Je vidět,že majitel je profík a ví co turisté chtějí.A vůbec cestovka také bez chyby Počasí také vyšlo -ani mráček.Prostě všechno na 100 % . Přidal bych 2 2 2 hvězdy.
8
"Poloha a pláž"
"3 pláže malé ale nádherné -po schodech pro průměrně zdatné jedince dobře zvládnutelné."
9
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel má sice 3 hvězdičky, ale to jsou hodně skromní asi bych přidal minimálně o jednu hv. Asi je hotel po rekonstrukci nic není opotřebené nebo zničené.Pokoje velké vysoké stropy.Snad chybějící háčky na nějakou šňůru na mokré plavky nebo ručník.Jinak o.k. "
9
"Služby a personál"
"bez chybičky -čisté,denně uklízené,personál usměvavý,milý drobná závada na baterii na sprše do druhého dne opravena s kompenzací láhve červeného "
10
"Zábava, sport, strava"
"animátorky polské -děti i dospělí mají o zábavu postaráno celý den prostě umí.Strava bez sebemenší chyby-lepší jsem nikde nezažil,dokonalý výběr pro každého,množství ovoce a zeleniny.Denně dortíky,zákusky sušenky-žádné mnohobarevné napodobeniny. "

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna