800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOL BALMORAL

Hotel je situován v moderním středisku Calas de Mallorca na východě ostrova. Jihovýchodní pobřeží Mallorky je členité a jsou zde menší přírodní zátoky. V okolí hotelu obchody, restaurace, bary.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je situován v moderním středisku Calas de Mallorca na východě ostrova. Jihovýchodní pobřeží Mallorky je členité a jsou zde menší přírodní zátoky. V okolí hotelu obchody, restaurace, bary.

Ubytování

Pokoje mají koupelnu/WC, stropní ventilátor, trezor (za poplatek), malou ledničku (za poplatek), balkon. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Vybavení

Komplex se skládá z pěti samostatných budov a zahrady. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, bar, bar u bazénu, restaurace, internetový koutek, společenská místnost s TV, supermarket. K venkovnímu vybavení patří 2 bazény pro dospělé a 2 pro děti (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma).

6000

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive. Program all inclusive: – snídaně, oběd a večeře formou bufetu – nápoje k hlavním jídlům – nealko a alkoholické nápoje místní výroby na barech (10.00–24.00 hod.) – občerstvení během dne

Sport a zábava

Tenis, stolní tenis, kulečník (za poplatek), hřiště na volejbal. Sportovní nabídka také v rámci animačních programů (střelba, pétanque atd.). Zábava: Denní i večerní animační programy pro dospělé i děti. Pro děti: Dětské brouzdaliště, dětské kluby (dětský klub 4 v sousedním hotelu Sol Chihuahuas, kluby 8 a 13 přímo v hotelu Sol Balmoral). Dětská postýlka do 2 let zdarma.

Pláž

Hotel se nachází u malé zátoky Cala Antena (na ní vede delší schodiště). Tato zátoka je vzdálena cca 250 metrů. Další větší zátoka Cala Domingos se nachází cca 1 km od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Náš názor

Hotelový komplex střední kategorie vhodný pro rodinnou dovolenou. Nachází se na východním pobřeží Mallorky.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Mallorca

12°C Skoro jasno

×