800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PLAYA

Hotel Playa se nachází na pláži Playa de Palma. Letiště Palma de Mallorca je od hotelu vzdáleno jen 3 km. Do centra města Palma odtud dojedete za pouhých 10 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Playa se nachází na pláži Playa de Palma. Letiště Palma de Mallorca je od hotelu vzdáleno jen 3 km. Do centra města Palma odtud dojedete za pouhých 10 minut.

Ubytování

Hotel má k dispozici 94 pokojů (třílůžkových pokojů, dvoulůžkových a jednolůžkových). Všechny pokoje mají klimatizaci, satelitní TV, telefon, trezor, koupelnu se sprchovým koutem a fénem. Většina z nich je s výhledem na moře.

Vybavení

Součástí hotelu je bazén, kolem kterého se rozkládá terasa na opalování s výhledem na moře. Hotel Playa nabízí klimatizované pokoje. V hotelu je restaurace, která podává středomořskou a mezinárodní kuchyni formou švédských stolů. K dispozici je také snack bar. Můžete využít také možnosti all inclusive stravování. Hotel Playa nabízí hostům k odpočinku TV místnost nebo salonek s krásným výhledem na moře.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Golf, koupání na blízké pláži, výlety po ostrově, Palma de Mallorca, v hotelu - bazén, stolní tenis, kulečník.

Hřiště

Real Golf de Bendinat

se pyšní úchvatnou polohou v rozlehlém zalesněném údolí vzdáleným 7 kilometrů od Palmy, v srdci Berdinatu. V roce 1995 bylo hřiště pod vedením architekta Hawtreeho rozšířeno tak, aby obsáhlo 18 jamek, a zahrnuta byla také celá síť cest pro vozíky. Později došlo ještě k pár úpravám a byl přidán driving range. Místní klubovna poskytuje excelentní služby a vybavení, což zahrnuje výhled na osmnáctou jamku a spoustu zajímavých událostí.

Golf Santa Ponsa I

je 6 543 m dlouhé hřiště s parem 72, které bylo otevřeno roku 1977. Desátá jamka je jednou z nejdelších v Evropě. Hřiště Golf Santa Ponsa o rozloze 73 hektarů navrhl Folco Nardi s pomocí Pepeho Ganceda. Je to dlouhé, široké hřiště s mnoha původními stromy a vegetací, vodními překážkami a bunkry. Santa Ponsa I je jedním z nejrušnějších hřišť na Mallorce, jelikož se zde koná spousta národních a mezinárodních turnajů:
· Španělský turnaj profesionálů
· utkání Španělsko-Belgie
· Španělský mezinárodní turnaj amatérů
· Evropské klubové mistrovství
· H.R.H. El Mezinárodní utkání Conde de Barcelona (od r.1977 do 1992)
· H.R.H. D. Mezinárodní cena Juana de Borbón (od r.1994 dodnes)
· H.R.H. Švédská mezinárodní ceny princezny Brigitty (od 1991 dodnes)
· Mentor Foundation Trophy 1998
· Golf Santa Ponsa také častěji než kdokoliv jiný hostovalo Balearic Islands Golf Open (Profesionální evropské turné) PGA se rozhodla konat zde soutěž celkem šestkát na hřišti I a jednou na hřišti II. Vítězi se stali: Severiano Ballesteros (dvakrát), Ove Sellberg, Gavin Levinson, Jim Payne, Greg J. Turner a Miguel Angel Jiménez. Tyto soutěže k nám mimo jiné přitáhly další důležité hráče jako José Maria Olazábal, Barry Lane, Jesper Parnevik, Colin Montgomerie, Ian Woosnam, Lee Westwood, Vijay Singh, atd. Hřiště navštívilo také hodně významných osobností, mezi nimi Jejich výsosti král a královna Španělska, H.R.H. Prince Felipe, H.R.H. D. Juan de Borbón, anglický princ Andrew, král a královna Švédska, Velkovévoda a Velkovévodkyně z Lucemburska, prezident Carter, Bruno Kreisky, Michael Douglas, Catherine Zeta Jones, Nigel Mansell, Franz Beckenbauer, Ingemar Johanson a další.

Příplatky

Polopenze - 190,- Kč/den.
All - inclusive - 410,- Kč/den

Počasí

Mallorca

13°C Skoro jasno

×