800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB PALMA BAY

  • Písčitá pláž cca 250 m od hotelu
  • Ubytování vhodné pro nenáročnou klientelu
  • Program all inclusive

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový komplex se nachází v živější části prázdninového letoviska El Arenal. V blízkosti hotelu jsou obchůdky, restaurace, bary a diskotéky. Letiště je cca 8 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek) se nachází cca 250 m od hotelu, od kterého je oddělena hlavní silnicí.

Pokoje

Menší, účelně zařízené klimatizované pokoje se nacházejí v budovách vedlejších (Sahara Bay, Nubia Bay, Gobi Bay a další), mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, SAT-TV a balkon nebo terasu. Na vyžádání je dětská postýlka zdarma.

Stravování

All Inclusive.

www.mllbayhotels.com

 

Popis

Club Palma Bay 2* je vedlejší částí komplexu hotelu Club Palma Bay 3* a je určena pro nenáročnou klientelu. Skládá se z několika budov (Sahara Bay, Nubia Bay, Gobi Bay a další), které jsou od Club Palma Bay 3* vzdáleny cca 70 m a jsou odděleny místní komunikací. Klienti Club Palma Bay 2* mají k dispozici vstupní halu s recepcí, několik restaurací a barů, několik bazénů se sluneční terasou a bazén s částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), a to vše v rámci komplexu Club Palma Bay 3* ve kterém čerpají také níže uvedené služby jako jsou internet, sport a zábava a stravování.

Internet

Hosté mohou využít využít internetový koutek nebo Wi-Fi připojení za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pořádá animační programy. Zdarma minigolf, tenis, stolní tenis, volejbal a sauna. Za poplatek kulečník a elektronické hry.

Vysvětlivky ke stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně (8.00–10.30), oběd (13.00–15.30) a večeře (19.00–21.00) formou bufetu. Snack (10.30–19.00). Jedenkrát za pobyt možnost po předchozí rezervaci povečeřet Asijské restauraci. V závislosti na sezóně je k dispozici také pizzerie a venkovní barbecue. Neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů během dne v barech dle jejich otevírací doby (10.00–23.00).

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 8 km

Počasí

Mallorca

17°C Polojasno

×