800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRACIA

již rezervován 30 x

Účelně zařízený rodinný hotel situovaný ve vnitřní zástavbě letoviska, nedaleko pobřežní promenády a překrásné pláže. Svojí polohou je výhodný pro milovníky aktivně strávené dovolené a zábavy. Na pobřežní promenádě je rozsáhlá nabídka restaurací, barů, zábavních i nočních podniků a diskoték. Pravidelné spojení s hlavním městem Palma de Mallorca linkovým busem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

účelně zařízený rodinný hotel situovaný ve vnitřní zástavbě letoviska, nedaleko pobřežní promenády a překrásné pláže. Svojí polohou je výhodný pro milovníky aktivně strávené dovolené a zábavy. Na pobřežní promenádě je rozsáhlá nabídka restaurací, barů, zábavních i nočních podniků a diskoték. Pravidelné spojení s hlavním městem Palma de Mallorca linkovým busem.

Ubytování

jednoduše zařízené 2lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (v případě 2 přistýlek 2 lůžka nad sebou, max. 3 dosp. osoby v pokoji), koupelna se soc. zařízením, balkon, telefon.

Vybavení

87 pokojů, 9 poschodí, 2 výtahy, recepce, jídelna, salón s TV, restaurace a bar, venkovní bazén se sladkou vodou, terasa s lehátky (zdarma). Služby za poplatek: trezory na recepci, internet. Vodní sporty na pláži, tenisový a sportovní komplex vzdálen pěšky asi 5 minut.Pro děti: vodní park Aquacity vzdálen pěšky asi 15 minut.

7000

Stravování

polopenze Snídaně: bufetové Večeře: bufetové

Pláž

75 m od písčité pláže

Náš názor

Ubytování s polopenzí za výhodnou cenu. Ideální poloha pro milovníky zábavy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Mallorca

24°C Polojasno

×