Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Mallorca | Magalluf

Fergus Resort

   Hodnocení

   3.5339 reviews

   Poloha a popis

   Poloha

   Sedmipodlažní hotel tvořený dvěma budovami se nachází cca 500 m od centra živého střediska Magalluf s obchody a restauracemi, a cca 25 km od letiště.

   Středisko

   Magalluf

   Vybavení

   Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, 2 bary, obchod, WI-FI zdarma v prostoru recepce, internet za poplatek, 2 bazény s dětskými brouzdališti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

   Sport a zábava

   Stolní tenis, šipky, kulečník, herna, animační programy pro děti a dospělé (v hlavní sezóně), diskotéka; za poplatek tenisový kurt s osvětlením.

   Ubytování

   Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, SAT TV, fénem, telefonem a balkonem; za poplatek je minibar a trezor. Na vyžádání a za příplatek junior suite až pro 4 osoby.

   Stravování

   Program all inclusive v rozsahu plné penze bufetovou formou, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v určených barech. V restauraci je vyžadováno formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

   Pláž

   Písčitá pláž Playa de Magalluf s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 m od hotelu, přístup cestou podél svahu, možnost pronajmutí lehátek a slunečníků za poplatek.