Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Mallorca | Magalluf

Fergus Resort

   Poloha a popis

   Vybavení

   Komplex pochází z roku 1964. Hotel hostům nabízí celkem 145 pokojů. Ty se nacházejí buď v 8patrové hlavní budově anebo ve vedlejší budově, která má 8 pater. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde restaurace, TV místnost, dětská herna, autopůjčovna a prádelna. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Objekt má celou řadu zařízení pro handicapované. Je tady také hezká zahrada. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají koupelnu. Většina pokojů má balkón nebo terasu. Za příplatek je k dispozici také sejf. Na pokoji je připojení k internetu, telefon a televize. V koupelnách je vysoušeč vlasů. V komplexu jsou nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   Komplex má venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Pokud chcete být i na dovolené aktivní, můžete si vybrat z celé řady aktivit. Hotel nabízí například plážový volejbal, fitness studio a kulečník, za poplatek tenis. Hotel zprostředkovává také golf. Pro dospělé je v hotelu připraven zábavní program.

   Stravování

   Hosté si mohou vybrat snídaně, obědy a večeře.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248