800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FLORIDA

Hotel střední kategorie s nádhernou polohou je situován v klidnější části letoviska, přesto je v hlavní sezóně vyhledáván především mladými klienty (hluk do pozdních nočních hodin), není tedy v tu dobu příliš vhodný pro rodiny s malými dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel má záviděníhodnou polohu na vyvýšeném ostrohu Torranova, v klidné části Magaluf, nabízí nádherné výhledy na moře. Letovisko se nalézá na jihozápadním pobřeží Mallorky, na písčité  pláže v Magaluf či Palma Nova se dostanete příjemnou procházkou za cca 10-15 minut, 20 km od hlavního města Palma de Mallorca, do centra rušného Magaluf cca 800 m, kde naleznete obchody, bary, restaurace, diskotéky, vodní sporty na pláži, tenis a jiné sportovní aktivity. Hotel není příliš vhodný pro klienty se sníženou pohyblivostí, kvůli své poloze.

Vybavení

9patrová budova se vstupní halou, recepce, výtahy, restaurace, snack bar / bar u bazénu, místnost na zavazadla, TV místnost, herna, internetový koutek, WiFi zóna (za poplatek), prádelna, bazén, terasy na opalování s lehátky a slunečníky u bazénu. Několikrát týdně zábavní programy a večerní vystoupení.

Ubytování

204 standardních pokojů nabízí koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor (za poplatek), stropní ventilátor, balkon nebo terasu.

Náš názor

Hotel střední kategorie s nádhernou polohou je situován v klidnější části letoviska, přesto je v hlavní sezóně vyhledáván především mladými klienty (hluk do pozdních nočních hodin).

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové v rámci all inclusive
Večeře:bufetové
All inclusive:plná penze formou bufetu, nápoje k jídlu - voda, pivo, víno, nealko. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby od 10:00 do 23:00 hod., lehké občerstvení během dne 10:00-23:00 hod., odpolední čaj a káva se zákusky 15.00–18.00 hod., animační programy.
 

Služby za poplatek

trezor, směnárna, internet, WiFi zóna i na pokoji (cca 5 EUR/den,  cca 10 EUR/týden), internetový koutek.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 800 m

Počasí

Mallorca

19°C Polojasno

×