800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARY PINS

již rezervován 32 x

Hotel se nachází na skále přímo nad pláží v jedné z nejkrásnějších částí Paguery. Do centra Paguery, na místní promenádu s řadou restaurací, cukráren a kaváren, je to jen 100 m. Z hotelu doporučujeme procházku do sousední vesnice Fornells se zajímavou architekturou, typickými mallorskými restauracemi a romantickou zátokou Cala Fornells s velmi pěkným koupáním.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na skále přímo nad pláží v jedné z nejkrásnějších částí Paguery. Do centra Paguery, na místní promenádu s řadou restaurací, cukráren a kaváren je to jen 100 m. Z hotelu doporučujeme procházku do sousední vesnice Fornells se zajímavou architekturou, typickými mallorskými restauracemi a romantickou zátokou Cala Fornells s velmi pěkným koupáním.

Vybavení Hotelu

Hotelovým hostům je k dispozici bar, bazén (lehátka a slunečníky zdarma, na pláži za poplatek), restaurace, kavárna, internet (za poplatek). Od velkého bazénu, v horní části hotelu, jsou překrásné výhledy na zátoku i na městečko malebně orámované pohořím Tramuntana.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou zařízené v mallorském stylu a disponují soc. zařízením (WC + sprcha) a telefonem. Všechny pokoje mají balkon s okouzlujícím výhledem na pláž a zátoku Paguera.

Pláž a plážový servis

20 m od písečné pláže, lehátka a slunečníky za poplatek.

Stravování

Snídaně - snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří: 200 Kč/noc/dosp. osoba; 100 Kč/noc/dítě 2-12 let - dokoupení večeří

Počasí

Mallorca

22°C Skoro jasno

×