800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CONTINENTAL

Hotel Continental je sofistikovaný hotel s ideální polohou v centru krásného města Palma de Mallorca. V blízkosti Starého Města, hlavních nákupních bulvárů, umělecké galerie, restaurací a kaváren. Hotel se nachází v blízkosti všech zajímavostí města, stejně jako v blízkosti slavného městského přístavu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Continental je sofistikovaný hotel s ideální polohou v centru krásného města Palma de Mallorca. V blízkosti Starého Města, hlavních nákupních bulvárů, umělecké galerie, restaurací a kaváren. Hotel se nachází v blízkosti všech zajímavostí města, stejně jako v blízkosti slavného městského přístavu.

Ubytování

Všech 52 pokojů jsou vynikající, plně vybavené dvoulůžkové pokoje kombinující moderní styl s tradiční kulturou. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací a topením, Wi-Fi a telefonem, minibarem a pokojovou službou. Některé mají balkón.

Vybavení

Všech 52 pokojů poskytují vynikající pohodlí. Hotel byl otevřen v roce 2006 a zachovává tradiční středomořský styl. Vyvážené použití mramoru, dřeva a kamene vytvoří příjemné a luxusní prostředí, naleznete zde i uměleckou sbírku a starožitnosti. Hotel Continental je jeden z nejlepších hotelů na Mallorce.

1
1

Zábava

Golf, fitness, Palma de Mallorca, jízda na kole, výlety po ostrově ...

Hřiště

Golf de Son Termens

je nejnovějším hřištěm na Mallorce. Nachází se jen 10 kilometrů od Palmy ve směru na Valldemosu, mezi S'Esglaietou a cestou do Solleru. Bylo otevřeno v květnu 1998. Toto hřiště patří mezi nejekologičtější na Mallorce. Navrhla ho skupina Harris a Jose Rodriguez, je to par 71 se skvělými greeny. Je to to pravé místo pro ty golfové hráče, kteří mají rádi panoramatické výhledy a rádi si užívají poklidnou krajinu na Mallorce. Je zde profi-obchod, klubovna s šatnami, restaurace a bar, plus možnost zapůjčení vozíků a golfových holí.

Real Golf de Bendinat

se pyšní úchvatnou polohou v rozlehlém zalesněném údolí vzdáleného 7 kilometrů od Palmy, v srdci Berdinatu. V roce 1995 bylo hřiště pod vedením architekta Hawtreeho rozšířeno tak, aby obsáhlo 18 jamek, a zahrnuta byla také celá síť cest pro vozíky. Později došlo ještě k pár úpravám a byl přidán driving range. Místní klubovna poskytuje excelentní služby a vybavení, což zahrnuje výhled na osmnáctou jamku a spoustu zajímavých událostí.

The Son Vida golf course

Son Vida Golf je nejstarší hřiště na Mallorce. Jen pár hřišť se může pochlubit, že pořádala Evropskou Tour dvakrát (v roce 1990 a 1994).
V roce 2001 slavný německý architekt Kurt Rossknecht redesignoval hřiště, došlo ke zvýšení jeho obtížnosti.
Dnes, Son Vida zůstává jedním z nejpopulárnějších hřišť mezi golfisty, kteří navštíví Mallorca. Nádherný výhled na záliv Palma z něj dělá jedno z nejvíce atraktivních hřišť na ostrově.

Son Muntaner Golf

bylo otevřeno v květnu 2000.
Son Muntaner je hráčské hřiště, od první jamky jste konfrontováni s obtížemi hřiště, s obakrovanými greeny, vodními překážkami, přesnost vašich úderů je testována na každém kroku.
Son Muntaner se může pochlubit nejstarším olivovníkem na Mallorce - "Sa Capitana", říká se 1000 let starým. Naleznete ho blízko 15. odpaliště. Geeny jsou veliké a nabízejí různé pin pozice pro rozmanitou hru každý den.

Son Quint Arabella Golf Mallorca

Jedná se o golfové hřiště jak pro začátečníky, tak i pro zkušené hráče. Architekt Ramón Espinosa navrhl nádherné 18 jamkové sportovní hřiště, které pokrývá více než 6,200 m nádherné mallorské krajiny. Díky své poloze Son Quint Arabella Golf Mallorca neustále nabízí fantastický výhled na záliv a město Palma.

Golf Park Puntiro

Golf Park (Puntiro) je součástí Golf Park Entertainment Group, která byla založena v roce 1997. To je jejich třetí hřiště po hřištích v Madridu a Marbelle. Hřiště perfektně využívá přirozeného terénu této části Mallorcy. Nachází se jen kousek od města Palma na cestě k Sineu, 5 km od obce Son Ferriol.

The Marriott Son Antem Golf

Nabízí golfistům možnost zahrát si golf na dvou předních golfových hřištích na Mallorce.
East Course byl otevřen v roce 1994 a je to mistrovské hřiště měřící 6325 metrů. Nachází se v místě bývalého loveckého revíru, během kole zde tedy narazíte na širokou škálu zvířat a ptáků.
Hřiště je dobře navržené, široké a dlouhé fairwaye umožňují hráč zotavit se z nepříznivých ran z odpališť.
West Course byl otevřen v roce 2001 a je tvrdší zkouškou než na East Course pro jeho úzké fairwaye a zvýšené greeny. Naleznete zde tři jezera, které přicházejí do hry na pěti ¨jamkách.
Son Antem West Course je jedním z nejlepších golfových hřišť na ostrově Mallorca.

Příplatky

Transfer - letiště + golfová hřiště (HD 1 - HD3) - 2.250,- Kč/osoba.
Transfer - letiště + golfová hřiště (HD 1 - HD3) - 3.590,- Kč/osoba.
Pronájem auta na 4 dní - již od 189,-€ skupina A - Ford Ka nebo podobné.
Pronájem auta na 7 dní - již od 230,-€ skupina A - Ford Ka nebo podobné.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Mallorca

27°C Skoro jasno

×