800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySERCOTEL HOTEL ZURBARÁN

  • Hotel se nachází v klidné vilové čtvrti
  • V blízkosti města Palma de Mallorca

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Sercotel Hotel Zurbarán - se nachází v klidné vilové čtvrti, jen pár kroků od staré čtvrti města Palma de Mallorca.
Sercotel Hotel Zurbarán je moderní a dobře vybavený hotel - ideální základna pro výlety. Po vydatné snídani můžete jít na procházku do centra města, kde můžete navštívit slavnou katedrálu a bloudit jeho dobře zachovalé staré čtvrti. Pobřežní promenáda a přístav je pouhých 200 metrů od hotelu.

Ubytování

Pokoje jsou pohodlné a velmi příjemné, dvoulůžkový pokoj je ideálním ubytováním pro romantický výlet na Mallorku. Užijte si jeho design a všechny jeho detaily: zdarma Wi-Fi, trezor, TV, mini bar, telefon, koupelna se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Hřiště

Golf de Son Termens
je nejnovějším hřištěm na Mallorce. Nachází se jen 10 kilometrů od Palmy ve směru na Valldemosu, mezi S'Esglaietou a cestou do Solleru. Bylo otevřeno v květnu 1998. Toto hřiště patří mezi nejekologičtější na Mallorce. Navrhla ho skupina Harris a Jose Rodriguez, je to par 71 se skvělými greeny. Je to to pravé místo pro ty golfové hráče, kteří mají rádi panoramatické výhledy a rádi si užívají poklidnou krajinu na Mallorce. Je zde profi-obchod, klubovna s šatnami, restaurace a bar, plus možnost zapůjčení vozíků a golfových holí.

Real Golf de Bendinat
se pyšní úchvatnou polohou v rozlehlém zalesněném údolí vzdáleného 7 kilometrů od Palmy, v srdci Berdinatu. V roce 1995 bylo hřiště pod vedením architekta Hawtreeho rozšířeno tak, aby obsáhlo 18 jamek, a zahrnuta byla také celá síť cest pro vozíky. Později došlo ještě k pár úpravám a byl přidán driving range. Místní klubovna poskytuje excelentní služby a vybavení, což zahrnuje výhled na osmnáctou jamku a spoustu zajímavých událostí.

The Son Vida golf course
Son Vida Golf je nejstarším hřištěm na Mallorce. Jen málo hřišť se může pochlubit tím, že dvakrát uspořádali akci European Tour (v roce 1990 a 1994). V roce 2001 bylo hřiště redesignováno slavným německým architektem Kurtem Rossknechtem. Dnes, Son Vida golfové hřiště zůstává jedním z nejoblíbenějších hřišť na Mallorce.

Son Muntaner Golf
založeno v květnu 2000. Son Muntaner je hráčské hřiště a od 1. jamky budete konfrontováni s obtížnými přístupy na greeny. Son Muntaner se může pochlubit nejstarším olivovníkem na Mallorce"Sa Capitana" stojícím blízko 15. odpaliště říká se, že je 1000 let starý.

Son Quint Arabella Golf Mallorca
třetí golfové hřiště Arabella Golf & Spa Resort Mallorca, které spolu s Son Vida Arabella Golf Mallorca a Son Muntaner Arabella Golf Mallorca doplňuje golfovou sbírku na ostrově. Golfové hřiště, pro začátečníky i zkušené hráče. Architektem projektu Son Quint je Ramón Espinosa, který navrhl 18ti jamkové velkolepé sportovní hřiště, které pokrývá více než 6.200 metrů nádherné mallorské krajiny. Díky své poloze Son Quint Arabella Golf Mallorca neustále nabízí fantastický výhled na záliv a město Palma.

Golf Park Puntiro
Golf Park Puntiró je součástí Golf Parku Entertainment Group, která byla založena v roce 1997. Je to jejich třetí hřiště. Navržené Jackem Nicklausem využívá výhod nádherného přírodního terénu této části ostrova Mallorca. Je situován hned vedle Palma na cestě k Sineu, 5 km od vesnice Son Ferriol.

K dispozici je 240 yard driving range s 42 stáními(14 kryté).

The Marriott Son Antem Golf

Nabízí možnost si zahrát golf na dvou předních golfových hřišťích na Mallorce.

Východní hřiště bylo otevřeno v roce 1994 a je to mistrovské hřiště a měří 6,325 metrů. Dobře navržené golfové hřiště, široké a dlouhé fairwaye.

Západ hřiště bylo otevřeno v roce 2001 a je těžší, úzké fairwaye a zvýšené greeny, má tři jezera, které přicházejí do hry na pěti jamkách.

Syn Antem West samozřejmě slibuje, že bude jedním z nejlepších golfových hřišť na ostrově Mallorca.

Sport a zábava

Golf, water sports, Palma de Mallorca, výlety po ostrově ...

Příplatky

Transfer - letiště + golfová hřiště (HD 1 - HD3) - 3.590,- Kč/osoba
Transfer - letiště + golfová hřiště (HD 4 - HD6) - 4.590,- Kč/osoba

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 10 km

Počasí

Mallorca

22°C Skoro jasno

×