800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORAL PLAYA

Hotel se nachází na rozhraní letovisek Magalluf a Palmanova, na kopci, přímo u písčité pláže. Vstup na pláž od hotelu asi po 30 schodech. U pláže začíná také jedna z promenád v letovisku, klidné místo vhodné k procházkám a posezení v restauracích u moře. Do velmi rušného centra s širokou nabídkou zábavy a nočního života Magalluf asi 300 m. Druhá promenáda v letovisku, lemována restauracemi, hřištěm pro děti asi 300 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází na rozhraní letovisek Magalluf a Palmanova, na kopci, přímo u písčité pláže. Vstup na pláž od hotelu asi po 30 schodech. U pláže začíná také jedna z promenád v letovisku, klidné místo vhodné k procházkám a posezení v restauracích u moře. Do velmi rušného centra s širokou nabídkou zábavy a nočního života Magalluf asi 300 m. Druhá promenáda v letovisku, lemována restauracemi, hřištěm pro děti asi 300 m.

Ubytování

světlé pokoje s balkonem a výhledem na moře, klimatize, koupelna, WC, TV, telefon, trezorem (za poplatek), minibarem. Pro děti: dětský bazén.

Vybavení

kvalitní hotel s krásným výhledem na záliv, vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou a výhledem na moře, bary, společenská místnost, TV místnost, konferenční sál pro 80 osob, bazén, lehátka, slunečníky a lehátka na terase. Večerní zábavní programy v hotelu. Služby za poplatek: internet, vodní sporty na pláži.

4000

Stravování

polopenze Snídaně: bufetové Obědy: bufetové za příplatek Večeře: bufetové

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

Hotel vhodný i pro náročnou klientelu, skvělá poloha u pláže. Možnost výběru zda chcete strávit večery v rušném centru nebo při romantických procházkách na plážových promenádách.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Mallorca

23°C Skoro jasno

×