800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FLAMBOYAN

Hotel v první linii přímo u písčité pláže, s přímým vstupem na pláž a výhledem na záliv Palmanova/Magalluf. Na okraji klidnější části letoviska, v blízkosti plážová promenáda. Centrum zábavy asi 300 m, do nejrušnějšího centra Magalluf asi 1,5 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel v první linii přímo u písčité pláže, s přímým vstupem na pláž a výhledem na záliv Palmanova/Magalluf. Na okraji klidnější části letoviska, v blízkosti plážová promenáda. Centrum zábavy asi 300 m, do nejrušnějšího centra Magalluf asi 1,5 km.

Ubytování

klimatizované pokoje, telefon, trezor (za poplatek), TV, balkon, vysoušeš vlasů, kouplena, WC, minilednice (za poplatek). 1lůžkové pokoje bez balkonu. Výhled na moře na vyžádání a za poplatek. Pro děti: hřiště, herna, dětská část bazénu.

Vybavení

komplex 2 hotelových budov Flamboyan a Caribe, recepce, restaurace s výhledem na moře, hlavní bar s výhledem na záliv, 2 snack bary s nabídkou jídel, bazén, terasa s lehátky a slunečníky u bazénu, plážové osušky (za zálohu), stolní tenis, minigolf, animační programy, konferenční místnost. Služby za poplatek: fi tness, sauna, jacuzzi, masáže.

4000

Stravování

polopenze Snídaně: bufetové Večeře: bufetové

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

Výborná poloha – přímo u pláže, klidné prostředí, kvalitní hotel i pro náročnější klientelu. Novinka v nabídce.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Mallorca

18°C Jasno

×