Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Mallorca | Playa de Muro

Apartamentos Central Park

   Hodnocení

   4435 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Apartmánový hotel je z roku 1975. Hosté mají celkově k dispozici 30 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Je zde hotelový sejf, směnárna a restaurace. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. V obchodě se suvenýry si mohou hosté koupit upomínkové předměty. Je tady také hezká zahrada. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení, obývací část, kuchyň a koupelnu. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná rozkládací pohovka. Je možné rezervovat i oddělené ložnice. Je tady sejf. V kuchyňském koutě je lednička, mini lednička a mikrovlnná trouba. K základnímu vybavení patří telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout a vana. Je zde vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Hotel má krytý bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například plážový volejbal, golf a jízda na koni.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248