800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARADISO GARDEN

Oblíbený hotel střední kategorie v klidnějším prostředí, možnosti zábavy v blízkém okolí. V klidném místě střediska Playa de Palma, ale blízko dosažitelné centrum s obchody, bary, restauracemi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

200 m od písčité pláže, pouhých 5 km od letiště v Palma de Mallorca a jen 9 km od centra hlavního města. Autobusová zastávka jen 150 m od hotelu, bus do Palmy cca každých 10 minut (jízdenka 1 cesta do Palmy cca 1,25 EUR, cca 2 EUR na letiště).

 

Vybavení

vstupní klimatizovaná hala s recepcí, restaurace, kde se podává brunch snídaně od 08:00 do 14:00 hod a bufetová večeře, dále v hotelu naleznete bar, TV místnost, WiFi připojení, krásnou hotelovou zahradu se slunečníky a lehátky, bazén, bar u bazénu, vnitřní bazén, sauna, tenisový kurt, stolní tenis. Několikrát v týdnu večerní hudební vystoupení.
 

8000

Ubytování

nabízí 130 standardních pokojů. Klimatizované pokoje s plně vybavenou koupelnou/WC,  telefonem, SAT/TV, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.
Pokoje superior byly renovovány v roce 2009, komfortní pokoje nabízí navíc WiFi připojení zdarma, vysoušeč vlasů, plazmovou TV a minibar.

Pro děti

dětská postýlka (zdarma, na vyžádání).

Náš názor

Hotel střední kategorie s pěknou zahradou. Klidné prostředí pro všechny věkové kategorie. Hotel nabízí službu brunch snídaně od 08:00 do 14:00 hod. - výběr ze studené a později i částečně teplé snídaně včetně dezertu.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:bufetové

Služby za poplatek

trezor, internet, tenisový kurt, sauna.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 9 km
vzdálenost od Letiště: 5 km

Počasí

Mallorca

19°C Jasno