800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené S Illot

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Na Mallorce nabízí CK Fischer celou řadu organizovaných výletů. My jsme si vybrali mimo jiné celodenní výlet autobusem do krápníkových jeskyní Arta (Coves d' Artá) a na severní pobřeží ostrova – Cap de Formentor (s českou průvodkyní a výkladem).
Výlet začínal návštěvou jeskyní poblíž letoviska Canyamel (na čelní straně útesu nad Platja de Canyamel). Údajně jsou tyto jeskyně hezčí a větší, než známější Dračí jeskyně. Alespoň "Královna sloupů" vysoká 22 metrů, je považována za jeden z…

Autor: Dana Valešová (46 let), navštíveno 7/2013 Celý zážitek

Doporučuji (nejen rodinám s dětmi) návštěvu ZOO Safari v Sa Coma. Jde o příjemné zpestření dovolené, se zvířaty zde přijdete do kontaktu takřka bezprostředně, některá si můžete doslova osahat.
Návštěvu safari můžete absolvovat buď autem, nebo turistickým vláčkem. Pokud jedete autem, máte výhodu, že nejste omezeni časem. Počítejte s opicemi, které vám naskáčou na auto a povezou se s vámi.
V případě, že zvolíte vláček, je prohlídka víceméně organizovaná. Dopravu do ZOO zajišťuje…

Autor: Dana Valešová (46 let), navštíveno 7/2013 Celý zážitek

Mallorka

Španělsko, Mallorca, S Illot
22. květen 2012

Byla to naše první dovolená s manželem a řekla bych, že i nejkrásnější. Ikdyž jsme byli ubytovaní v skromném hotelu a měli jenom polopenzi tak přesto na tuto dovolenou stále vzpomínáme a rádi bychom se tam ještě někdy vrátili, určitě to máme v plánu i s naším synem.

Autor: Libuše Skřítecká (32 let), navštíveno 9/2010 Celý zážitek

uvnitř klášteru

Velkým zážitkem pro nás byl výlet ke klášteru St.Salvador na Mallorce, cesta ke klášteru byla strašně nebezpečná, nechápala jsem jak to mohl řidič autobusu vůbec vyjet, pohled z vrchu na celou Mallorku, kde stál klášter byl fascinující. Po prohlídce kláštera jsme jeli na trh Felanix kde bylo vystoupení indiánů kde jsme nakoupili nějaké suvenýry.

Autor: Libuše Skřítecká (32 let), navštíveno 9/2010 Celý zážitek

Marineland

Španělsko, Mallorca, S Illot
21. květen 2012
vystoupení papoušků na bruslích

Na Mallorce jsme navštívili Marineland, kde jsme viděli vystoupené delfínů a lachtanů,což byl super zážitek hlavně lachtani ti byli naprosto úžasní, všem co navšíví Malorku tento výlet doporučuji

Autor: Libuše Skřítecká , navštíveno 9/2010 Celý zážitek

Aqualand

Španělsko, Mallorca, S Illot
21. květen 2012

Na Mallorce jsme navštívili Aqualand v El Arenalu, kde je stousta atrakcí skluzavek a kde jsme se vyřádili jako malé děti

Autor: Libuše Skřítecká (32 let), navštíveno 9/2010 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-6 z 6
×