Španělsko | Mallorca | S Illot

MIX COLOMBO

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

čt 31.8.2017
"Hotel Mix Colombo "
7
Vsem doporučuji, krásná a velmi příjemná dovolená. My bychom se tam rádi někdy vrátili. Krásné!
7
"Poloha a pláž"
"Nádherná pláž přímo u hotelu, krásné čisté moře, zcela tyrkysové, nadherna příroda, voda z většiny klidná. Ke konci pobytu trochu řasy, poslední den medúzky... Nemám co vytknout. :-) "
7
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel příjemný, čistý a klidný. Hezký výhled z jídelny na moře! Ručníky měnili každý den, vždy krásně uklizeno. "
7
"Služby a personál"
"Obsluha velmi vlídná, vstřícná a milá. Vždy byli velmi velmi ochotní, rádi pomohli. Služby ve všem výborné. "
7
"Zábava, sport, strava"
"Strava byla velmi dobrá, vždy bylo z čeho vybírat. All inclusive v jídle malinko slabší, odpoledne byl k mání jen menší sendvič, ale zase drinky byly dokonalé, pivo chutné, Sangria, víno a výběr míchaných nápojů opravdu velký. "
čt 31.8.2017
"Krásná dovolená"
7
Celkový dojem je perfektni, tyden pohody a odpocinku. Trošku to kazi delegatka, kterou jsme sice videly parkrat, ale byla nepříjemná a pri odletu potrebovala smskovat a nevenovala se klientum.
7
"Poloha a pláž"
"Pláže čisté uklizene"
7
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel příjemný, pravidelně uklizeny, personál příjemný, vstřícný"
7
"Služby a personál"
"Skvělé."
7
"Zábava, sport, strava"
"Strava vynikající, vybrat se da z různých druhů jidel. "
ne 30.6.2013
"Fain hotel"
8.5
Za cenu 17tis za 10 nocí ALL inclusive to byl super last minute :-) Když vidím ceny v roce 2017, tak je to děs, ale to všude na Mallorce, která je nyní velmi žádaná ( kvůli Turecku, Egyptu, Řecku... )
8
"Poloha a pláž"
"Jedli jsme a u toho koukali na moře.. úžasné. Ano je pravda, že u hotelu je menší pláž s chaluhami na některých místech, ale kratší procházkou přejdete na větší a hezčí pláž. S´Illot je v noci klidným místem, což může někomu vyhovovat ( třeba lidem s dětmi ) Pokud se vydáte od hotelu opačným směrem podél skalnatého pobřeží, tak dojdete po 20ti minutách na malou skalnatou pláž s úžasným mořem s možností šnorchlování."
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Nevím jak jiní, co tu psali ty děsné recenze, ale my měli pěkný pokoj. Hlavní výhodou bylo, že hotel je v noci tichý ( jezdíme Španělsko pravidelně ..Lloret de Mar, Mallorca a většinou je všude opilá mládež co ruší na chodbách hotelů a kolem bazénů ), ale zde jsme museli při návratu na hotel v noci doslova našlapovat, když jsme procházeli kolem recepčního :-) "
10
"Služby a personál"
"České dívky na baru i recepci, které nám v rámci ALL inclusive nalili cokoliv a kolik jsme chtěli.. ne jen alko místní výroby, ale pěkně skotskou, míchané drinky apod."
8
"Zábava, sport, strava"
"Animační program každý den..samozřejmě místní "umělci", takže žádný zázrak, ale na večerní posezení u drinku to stačilo. Bazén malý, nevyužili jsme ho, ale posezení u stolků ano.. Strava byla super: plno druhů ryb - vyzkoušeli jsme i druhy, které si běžně v ČR nekupujeme."
ne 30.6.2013
"Češi buďte napozoru - hotel nedoporučuji"
2.25
Byla jsem ve Španělsku po 4 (2x Costa Brava, 1x Ibiza) V hotelu mraky Ruských občanů s dětmi, které brnkaly na nervy všem okolo. Už bych na tento hotel na dovolenou nejela. Přikládám fotografie ,,výhledu" z pokoje před přestěhováním.
3
"Poloha a pláž"
"Poloha hotelu je velmi blízko pláže v užší rušnější uličce. 7 patrový hotel pouze s jedním funkčním výtahem na každém patře 20 pokojů různé velikosti. Celkově hotel asi po rekonstrukci, čistý. Pláž udržovaná cca 2x do týdne, písečná, pozor po celé rozloze při vstupu do vody kameny, mnohdy ostré (vhodné boty do vody). "
1
"Hotel a úroveň vybavení"
"Myslím si, že hotel odpovídal kategorii 3 hvězdiček. Měli jsme velký problém se ubytováním. Hotel disponuje 14 pokoji (na každém patře jsou 2) které mají balkon do úzké tmavé šachty. Jedná se o pokoje č. 101,201,301 atd. a pokoje 121, 221, 321 atd. Bohužel byli jsme ti vyvolení a padl na nás tento ,,Černý Petr". Slušnou formou jsme žádali výměnu. Bylo nám vysvětleno, že hotel je plný a nemají nám to za co vyměnit. Asi hodinu po této informaci přijel zájezd Ruských klientů, pro které samozřejemě pokoje byli. Večer jsem zjistila že na našem VIP pokoji neteče teplá voda. Bylo mi oznámeno, že se na to ráno příjdou podívat - nenechala jsem se a mohli jsem se jít vykoupat na volný pokoj kde teplá voda tekla. Kontaktovala jsem i delegátku s prosbou o pomoc při výměně pokoje. Neúspěšně. Ztropila jsem tedy na recepci několik scén, které byly také k ničemu (slečny na recepci byly neústupné - možná čekaly nějaký bakšiš) Jediné co zabralo tak žádost o rozhovor s direktorem hotelu!! Na to slyšely a do několika hodin jsme se přestěhovali do bezvadného pokoje s bočním výhledem na moře. Musím konstatovat, že toto zdlouhavé doprošování bylo velmi vyčerpávající a nedústojné. V Evropě - potažmo na Mallorce bych nic takového nečekala. Posléze jsem se od česky mluvícího hotelového personálu dozvěděla, že tyto ,,nevyhovující" pokoje jsou určeny výhradně pro Čechy a většinou jim je nevymění!!!! "
4
"Služby a personál"
"Úklid dle potřeby mi vyhovoval - hotel celkově byl čistý - personál tvořili především studenti - ale přesto bez problémů -"
1
"Zábava, sport, strava"
"Zábava no to byla pecka....umělci vyšších věkových kategorií - disko trisko - no fraška. Bazén to jsem se taky po chuti zasmála. Strava dobrá - nám chutnala - i když se několik málo pokormů neustále opakovalo (3 jidelníčky furt dokola) ale jídlo bylo chutné a bylo pořád doplňováno - slabší část tvořili podle mého zákusky - umělé cosi každý den s jinou polevou - každý den puding a žélé. Slabota!!"
pá 31.5.2013
"Nespokojenost"
3.5
Katastrofální,stísněné prostory,ale všechna čest je hotel velmi dobře nafocený,takže na fotkách vypadá báječně, a ten bazén je velmi malý a pro děti je malinký bazének 2m.My měly pokoj,kde bylo slyšet celé noci,jak přijíždějí pro hosta a s hosty autobusy, no prostě děsné,nedoporučila bych tento hotel ani svému úhlavnímu nepříteli.
2
"Poloha a pláž"
"Pokud si představujete polohu hotelu u pláže,jak bývá zvykem,tak to není pravda,musí se jít přes recepci pai na ulici,pojem krásná pláž,to je přímo drzost,úzký pruh pláže,samé chaluhy,které se neuklízí."
5
"Hotel a úroveň vybavení"
"Vcelku to jde, až na to,že pro celý narvaný hotel je jeden fungující výtah,takže jste nuceni chodit i do nebo z 6. patra pěšky,což není zrovna příjemné."
2
"Služby a personál"
"Služby byly dobré, personál vstřícný, ještě k tomu jsme měli štěstí,že tam byli Češi na praxi."
5
"Zábava, sport, strava"
"Zábava žádná,holt by Španělé měli jít na školení k Tunisanům nebo Turkům, co se týče animačních programů, pouze večer se tam objevil nějaký brnkálista, nebo trumpetista tak 3. cenové kategorie.Sport žádný, strava velice malý bazén a pro děti takové malé plivátko 2mdobrá"

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna