800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPLAYA MAR APARTMENTS

  • Pláž se nachází 100 m od nádherné pláže
  • V blízkosti nákupních možností

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Aparthotel leží mezi prázdninovými letovisky Sa Coma a S’illot. Nejbližší nákupní možnosti,restaurace a bary jsou vzdáleny cca 150 m od hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 70 km.

Pláž

Aparthotel leží pouze cca 100 m od jedné z nejkrásnějších pláží s průzračnou vodou a jemným bílým pískem – S’illot. Hotel je od pláže oddělen místní komunikací. Vstup do moře je pozvolný. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Nedaleko hotelu je také pláž Es Rafelino, která je malá, krásná a doslova vybízí k nerušenému odpočinku.

Apartmány

Účelně zařízené pokoje mají klimatizaci (za poplatek), koupelnu s vanou a WC, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek), obývací prostor, kuchyňku a terasu

Stravování

Bez stravování, polopenze (formou bufetu) nebo možnost All Inclusive.
www.playamarhotel.com

Popis

Přátelský aparthotel svým hostům nabízí recepci, bar a venkovní bar s prostornou terasou, která poskytuje příjemná místa k posezení. V areálu hotelu jsou vystavěné dva bazény pro dospělé, z nichž jeden je s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je na hotelu za poplatek.

Sport a zábava

Hosté si přímo v hotelu mohou zahrát stolní tenis zdarma. Kulečník je za poplatek.V hotelu si můžete zapůjčit auto a vydat se na projížďku po ostrově.

Vysvětlivky ke stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně (8.00–10.00), oběd (13.00–14.00) a večeře (18.00–20.00) formou bufetu. Neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–22.00).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m
vzdálenost od Letiště: 70 km
Nákupní možnosti: 150 m

Počasí

Mallorca

21°C Jasno