800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SMARTLINE BRISA MARINA

Hotel leží přímo u pobřežní promenády s krásným výhledem na moře, exkluzivně v naší nabídce.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Pouze pro dospělé - od 16 let. Pěkný smartline hotel přímo na pobřežní promenádě. Exkluzivně v naší nabídce!

Poloha

centrální, v těsné blízkosti moře. Letiště Palma de Mallorca cca 65 km.

Pláž

pouze cca 50 m k pěkné pláži S'Illot s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení

v roce 2014 kompletně renovovaný hotel se skládá z hlavní (Brisa Marina, dříve Mirgay) a vedlejší budovy (Sertonia). V komplexu se nachází 36 pokojů na 4 podlažích. Recepce s trezorem k pronajmutí, výtah, společenská místnost, bar a kavárna. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén s opalovací terasou. Lehátka u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (B1A/B2A/B3A): v hlavní budově, klimatizace, trezor k pronajmutí, sat. TV, telefon, minibar (za poplatek), vana nebo sprcha, WC, balkon nebo terasa, boční výhled na moře. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů (B1B/B2B/B3B): s výhledem na moře. Joker pokoje (B2S): bez výhledu na moře, jinak stejné vybavení jako B2A. Dvoulůžkové pokoje (C1A/C2A/C3A): ve vedlejší budově Sertonia (vzdálené cca 50 m), s bočním výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako B2A. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů (C1B/C2B/C3B): s výhledem na moře.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Stravovací služby jsou zajišťovány v hlavní budově (Brisa Marina).

Sport/aktivity

za poplatek: biliár.

Internet

WiFi v lobby zdarma.

Info

služby delegáta - telefonický kontakt; hotel pouze pro dospělé - pro osoby starší 16 let; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 65 km

Počasí

Mallorca

23°C Skoro jasno

×