800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ADRIANO MARINA GOLF AND SPA

Luxusní hotelový komplex Adriano Marina Golf And Spa se nachází na klidném místě v prázdninové oblasti Santa Ponsa ve vzdálenosti cca 300 m od písečné pláže se sprchami a WC.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní hotelový komplex Adriano Marina Golf And Spa se nachází na klidném místě v prázdninové oblasti Santa Ponsa ve vzdálenosti cca 300 m od písečné pláže se sprchami a WC. Restaurace a bary se nacházejí v blízkosti hotelu. Hlavní město Palma je vzdáleno cca 12 km od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 28 km od hotelu.

Ubytování

Pokoje
Komfortně a elegantně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku a terasu. Všechny pokoje mají výhled na moře. Junior suite
Luxusně zařízené pokoje typu Junior suite jsou stejně vybaveny jako pokoje standardní, ale mají navíc koutek pro posezení. Některé junior suite mají také v koupelně či venku na terase jacuzzi.

Vybavení

Hotelový resort Adriano Marina Golf And Spa se zahradou je ideální pro strávení dovolené v páru. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, kavárnu, konferenční prostory, pěkný venkovní bazén (lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma), vnitřní bazén a whirlpool. Hotel neakceptuje děti do 18 let.

Stravování

Se snídaní formou bufetu. Možnost polopenze.

Sport a zábava

V hotelu můžete využít fi tness centrum zdarma. Za poplatek můžete využít masáže, zahrát si golf (hotelový minibus k dispozici zdarma, který vás dopraví na golf v Poniente nebo v Santa Ponsa) nebo využít nabídku vodních sportů na pláži.

Počasí

Mallorca

14°C Jasno

×