800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GLOBALES SUENO

  • Nachází se cca 300 m od písečné pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií a pro rodiny s dětmi. Bohatá nabídka denních a večerních programů. Krátký transfer z letiště, malebné městečko Santa Ponsa, široká písčitá pláž, vyžití v okolí.

Poloha

300 m od písčité pláže, moderní hotel se nachází v centrální části klidného letoviska, v blízkosti pláže. 300 m do centra letoviska, v okolí kavárny, restaurace a obchůdky. Hlavní město Playa de Palma cca 20 km, letiště 30 km.

Vybavení

komplex 2 sousedících hotelů na stejné úrovni (rozdělení ubytování je v kompetenci hotelu), 312 pokojů, 5 poschodí, 3 výtahy, recepce, TV místnost, společenský sál s kavárnou, herna, bar, bar u bazénu, zahrada s terasou a 3 bazény (1 dětský, vnitřní bazén), s lehátky a slunečníky, sauna, tenis, stolní tenis, biliár. U večeře jsou u pánského oblečení vyžadovány dlouhé kalhoty. Večerní programy s živou hudbou, denní a večerní animace. Hotel je bezbariérový + speciálně upravené pokoje.

Ubytování

klimatizované, moderně zařízené 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě, koupelna/WC, stropní ventilátor, SAT/TV, balkon. Telefon, trezor, lednička a WiFi připojení (za poplatek).

Strava

polopenze, za příplatek all inclusive
All inclusive: plná penze formou bufetu včetně nápojů: víno, pivo, voda, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 10.00-24.00 hod., lehké občerstvení během dne, odpolední káva/čaj a zákusek, sportovní vyžití, stolní tenis, animační programy pro děti a dospělé.

Pro děti

dětské hřiště, miniklub, minidisko, bazén, dětská postýlka (zdarma, na vyžádání).

Služby za poplatek

trezor a lednice na pokoji, sauna, masáže, internet, konferenční místnost, stolní tenis, biliár, vodní sporty na pláži.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
vzdálenost od Letiště: 30 km

Počasí

Mallorca

23°C Skoro jasno

×